nevie niekto, pod akym nickom teraz pise tento debilko ? ;_)
debil - a nebudem plati az 25 - 30 krat viac ? alebo ti uz na to nasli lieky ? hehehe
Super komentár, od niekoho kto býva v jaskiny? a na dopravu používa asi somára? Naivne predstavy Vás a Vám podobným musím bohužiaľ rozptýliť. Európa bude stále používať ruský plyn a ropu, ale s “demokratickým” razítkom Číny, Indije, USA. Ono sa to pekne vyperie a my hlupaci to zaplatíme 10násobne drahšie. Ježíša, fyziku a biznismenou neoj….
Azrael
10703833
18:12
06.12.2022


