vo vychodnom - pisali odbornici na nete
citat odbornik:
"...Krátce poté, co ruská armáda před třemi lety vpadla na Ukrajinu, se z Wiesbadenu na východě Německa stala válečná centrála. Právě odtud získávala bránící se armáda zpravodajské informace o poloze a pohybu Rusů a spolu s Američany promýšlela další strategii. A to v míře mnohem větší, než Spojené státy veřejně dávaly najevo. Vztahy spojenců se však časem zkazily, píše list The New York Times (NYT)..."
miao
13645690
16:23
02.04.2025


