ale oni chcu robit, nechcu ist domov ... chcu si urobit po svojom, nie ako ty odporucas
ale oni chcu robit, nechcu ist domov ... chcu si urobit po svojom, nie ako ty odporucas
uz rusi oznamili meno toho generala ?
Ruským vojakom sa podarilo zajať 800 vojakov zvláštnych síl Spojeného kráľovstva medzi nimi je aj generál.
bakuľa89
13577978
17:11
11.03.2025
kolko tovaru predava Slovensko do ruska? aspon takych 20-25% zahranicneho obchodu ide do ruska ?
a ty mas kvoli temu psychicke problemy ...
rusi tam uz bojuju len proti vzduchu:
Pri tomto tempe už Ukrajina do pol roka nebude mať žiadnych vojakov ktorí by mohli zabíjať tých Ruských.
c-eza-r
12130303
16:29
06.01.2024
------
pol roka presiel tak sa moze tarajko vyjadrit ;_)
proti komu tam ti rusi bojuju, ved uz rok presiel:
UA-armáda má nedostatok ľudí. Čo bude o pol roka, rok?
Slavomir1
12146041
14:33
10.01.2024
jaj prepac , pomylil som sa , nie je to dolezite .....
mozno postupia v r. 2026 alebo v r. 2030, je to jedno, nie je to dolezite
"Ak to takto pôjde ďalej, za Ukrajinu nebude mať kto bojovať."
samozrejme, to pisali odbornici tu v diskusiach tu uz v r. 2023, ze za Ukrajinu nebude mat kto bojovat ... len treba este zopar rokov pockat ... aj o 2-3 roky sa to bude pisat, ze nebude mat kto bojovat ...
a o kolko kilometrov postupilo rusko za prve tri mesiace roku 2025 ?
ved to je dobre, ty ukrajincov z duse nenavidis, ci ?
ved to je dobre, ty Europu nenavidis, tak cim horsie sa bude mat, tym viac sa budes tesit - či ?
ukrajinci ziadne zbrane nemaju, posielaju ich do prvych linii uplne bez zbrani, pisali o tom odbornici tu v diskusiach
ale rusi maju zazracne oriesniky, napriek tomu sa mocu stale okolo Pokrovska a Torecka uz celu zimu ...
citat odbornik:
Inak na vyššie položenú otázku, áno posielajú ich na Donbas bez zbraní, preto tam zomiera toľko Ukrajincov a preto aj títo vojaci utekajú z frontu do zahraničia alebo sa vzdávajú Rusom, radšej byť v zajatí ako sa dať zastreliť!!
Jaka2022
10991868 12:38
02.03.2023
myslis akoze EU chce udriet na rusko, napr. nemecky Bundeswehr tymi 290timi zhrdzanenymi tankami ?
presne tak, do konca aprila je uz len par tyzdnov ...:
Ukrajina kapituluje zrejme ešte skôr. Cca Najneskôr marec - apríl. Alzák sa bude zrejme hompálať na niektorom z majdanských stromov.
miloslavovič
17.12.2023
12:46
takze ten Pokrovsk uz rusi maju ?
netara, rusi predsa nikam nepojdu, oni maju dost svjho uzemia aj zdrojov
a na Slovensku ziadni fasisti nie su - lebo aj o nejakych vies, tak si povinni ist to oznamit prislusnemu uradu, ze o nich vies
pred 40timi rokmi spieval oslavne ody na ZSSR a socializmus, robotnicku triedu ... teraz ako tazky milionar vysvetluje, ze co je to demokracia hehehehe
prisahal vernost strane, socializmu, ZSSR a ludu - no a potom sa na to vsetko vykaslal hehehe
este stale su pri Pokrovsku ? ved rusi maju niekolkonasobnu prevahu ... ci nemaju ?
a kto chce zautocit na rusko ? myslis nemecky Bundeswehr s tymi 290timi tankami ?
Musíš zo seba robiť za každú cenu debila ?
ty mas psychicke problemy kvoli nejakej zene menom Uršula?
kvoli masovemu vrahovi z kremla psychicke problemy nemavas ?
Odporúčame