jasne jasne, ved ja ziadnej chorej hlave jej predstavy nevyvraciam ;_)
jasne jasne, ved ja ziadnej chorej hlave jej predstavy nevyvraciam ;_)
ja
1. nezijem v zaprdenej kralikarn
2. nenahovaram si ze sa svet riadi podla mna - na rozdiel od debilkov, ktori sem vypisuju zarucene predpovede z chorych hlav
no a dalsi debilny "novy" nick ide do ignore hehehe
nie, ja sa tu len bavim nad taraninami tych, ktori su s nervami na konci ...
ved chora hlava tvrdila, ze banky zacnu vymahat .. preco teda nevymahaju?
lebo svet sa neriadi podla predstav v chorej hlave dochodcu zo zaprdenej kralikarne ? ;_)
jaj tak ...
vraj uz rusi ziskaju Pokrovsk ale musime este vyckavat takeho pol roka az rok casu a to ako hus klasu ... ved to nie je az tak dlho
uz zacali sukromne banky aj americke vymahat, ci stale len mam vyckavat casu ako hus klasu ?
Zatiaľ sa syn Trumpa vysmieva Volodymyrovi. Vie čo jeho otec má v pláne - skončiť biznis drogového Bidena ml. s Volodymyrom....
Súkromné banky aj americké začnú vymáhať od EÚ pôžičky za UA, za ktoré EÚ ručí.....
Su-35
13156036
10:45
25.11.2024
ked tarajko ma vidiny v chorej hlave:
Po prevzatí úradu prezidenta Trumpom je s Ukrajinou koniec.
stan021
13215657
21:23
10.12.2024
to je tak, ked odbornici zacnu vypisovatz v zachvatoch ;_) :
co tu za voloviny ukrajinský agenti vypisujete Zelenskyj končí dnom inaugurácie Trumpa,
bad
13357170
09:08
15.01.2025
mozu tam posobit, je to dovolene, hlavne ze likviduju vela ruskych vrahov
tak podla mna az taky blby byt nemoze, ze by nevedel ....
ale ved ukrajinci to su vlastne rusi ... a rusi si predsa slovania, bratia, kamosi, maju skoro rovnaku naturu, zvyky atd. ako slovaci
ci nemaju ?
vojna este stale pokracuje ? divne, ved sudruch prtin tvrdi, ze chce mier a trumpeta ze vie mier vybavit ;_)
nechapem preco kali lifruje zbrane na Ukrajinu ked konflikt aj tak nema vojenske riesenie ...
a preco by to nemohli napisat ?
danko sa moze akurat tak rozculovat, to je vsetko hehehe
nedokaze pochopit, ze je len nula, jedno nic hehehe
"Západ je jeden VEĽKÝ podvod"
vidis a a ako sa dlhe roky sudruch prtin objimal s predstavitelmi zapadu a viedol velke prejavy ze ako zapad miluje ;_)
uz na to vidno aka je to špina ;_)
tak ked to tarajko tu v diskusiach pise, tak to bude celkom iste ;_)
presne tak, nenavist bude na generacie ... nemal si sudruch prtin zacinat .... myslel si ze specialnou operaciou nieco vyriesi ... zase sa raz pomylil v zivote .. ako uz tak casto, napr. za cias zlateho sociku
mozno ze aj ti, co to oznamili, boli s velmi debilnym v jednej miestnosti ;_)
Sťažuješ sa na pomalý postup Rusov? Neboj sa vypadá to tak že podstatne zvýšia tempo. :)
evita03
13528190 dnes
14:44
--------
ked v chorej hlave nieco vypada ... ;_)
Odporúčame