vyliecenie sa ale neda ocakavat:
Uz oznamili, ze cela armada sa polozila, je zdemoralizovana. Takze sa da ocakavat, ze posluchnu Putina
veImiprekvapeny
24.02.2022
07:29
vyliecenie sa ale neda ocakavat:
Uz oznamili, ze cela armada sa polozila, je zdemoralizovana. Takze sa da ocakavat, ze posluchnu Putina
veImiprekvapeny
24.02.2022
07:29
ze ako svet funguje podla velmi postihnuteho ;_) :
Podla mna sa prave rozbieha rusky parny valec. Z Krymu a Bieloruska mozu ist dalej smerom aj na zapad. Uz ich nema co a kto zastavit. Vsetci Ukr sa zasekli pod Kramatorskom a inde ich uz tolko nie je, aby kladli velky odpor
To este aj Kyjev ostane v megaobkluceni, ktore este nikto nevidel
veImiprekvapeny
07.03.2022
22:01
ano, jeden z velmi debilnych prispievatelov tu v diskusii oznamoval znicenie uz 24.02.2022 ...:
Rusko oznamilo demoralizaciu ukrajinskej armady pocas tejto operacia
Vzdusny obranny system Ukrajiny je zniceny
veImiprekvapeny
24.02.2022
07:13
--------
mas to marne, debilitu si nevyliecis
"vojna bude pokračovať"
a kremelsky debil najprv grcal ze sa jedna len o specialnu operaciu ;_)
preco by rusi mali zautocit na Ukrajinu ? robia len take cvicenie pri hraniciach ...
ano a jednou z tych podmienok je , ze treba este zlikvidovat obrovske mnozstva ruskych vrahov, aby ti svine nesli vrazdit a nicit dalej n azapad
"vojna bude pokračovať"
aha, tak uz to pomaly dochadza aj miestnym tarajkom ... a pritom tu vypisovali roky tirady s presnymi terminmi kedy vojna skonci ;_)
napr. tažký debil, dufam, ze neprežil, špina ;_) :
vojna skončí v lete 2023 úplnou porážkou Ukrajiny a s ňou Západu, predpokladám, že sankcie pobežia ďalej
túto zimu prežijeme s prievanom v peňaženkách ale nie som si istý či prežijeme zimu 2023/24!
rudi
05.12.2022
20:38
staci ze ich rusi provokuju ... napriklad poliaci tiez provokuju, tak budu musiet rusi udriet
nema co pokazit, nic nevytvoril ... len kecicky
pripadne od toho, kolko tisic ruskych vrahov sa este podari zlikvidovat ...
asi sa zacal bat ze ho odbachnu ... alebo ze vypadne z okna
klamat cely den je jeho pracovna metoda ;_)
uz davaju tarajkovia len take vseobecne "uz coskoro, onedlho, v dohladnej dobe, uz sa to blizi ..."
konkretny datum sa uz boja dat, vedomi si toho, ze taraju sprostosti z chorych hlav ;_)
debilkovi vadi kritika frcodebila, dobre trafene hehehe
ale debilita sa neodstrani zalozenim si noveho nicku, ta ostava ;_)
ja za tvoju mentalnu ubohost nemozem, to je uz neliecitelne hehehe
to je dobre, aspon ich tam velmi vela pokape
a len vela ruskych vrahov priblizi mier
myslis uz do leta ?`
lebo jeden tu tiez minule pisal ze do leta ale potom radsej zmenil nick a tvari sa, ze uz sem nechodi ;_)
citat odbornik na terminy ukoncenia vojny:
vojna skončí v lete 2023 úplnou porážkou Ukrajiny a s ňou Západu, predpokladám, že sankcie pobežia ďalej
túto zimu prežijeme s prievanom v peňaženkách ale nie som si istý či prežijeme zimu 2023/24!
rudi
05.12.2022
20:38
a ty mas kvoli temu psychicke problemy ? aj ta hadze niekedy ?
Odporúčame