no aspon nebudete moct na Slovenku vyplakavat ze aki su nemci strasne bohati a ze sa tym bohactvom chvalia ... uz budu rovnaki ako slovaci a to bude fajn, nie ? hehehe
nebudes sa musiet tolko rozculovat ...
no aspon nebudete moct na Slovenku vyplakavat ze aki su nemci strasne bohati a ze sa tym bohactvom chvalia ... uz budu rovnaki ako slovaci a to bude fajn, nie ? hehehe
nebudes sa musiet tolko rozculovat ...
"a nakoniec Eú."
a ty mas kvoli temu psychicke problemy ? ako sa prejavuju ?
Brežnevovské politbyro robilo vari nieco zle ?
preco si im to nebol povedat vtedy ? lebo za cias zlateho sociku si tiez len tak anonymne nadaval a na verejnosti drzal smradlavy fekal ? hehehe
neviete ci debilko este stale dava predpovede alebo si uz uvedomoil, ze mu to nevyliecia ? ;_)
Ukrajina kapituluje zrejme ešte skôr. Cca Najneskôr marec - apríl. Alzák sa bude zrejme hompálať na niektorom z majdanských stromov.
miloslavovič
17.12.2023
12:46
------
marec je uz v sobotu ale debilko zostava debilkom az do smrti ;_)
dobre pisu, ked debilkov rozculuju, len tak dalej
pokracuj dalej s fantazmagoriami, je zaujimave co dokaze vyprodukovat chora hlava , na to by som neprisiel ;_)
este by to chcelo zlikvidovat dalsie statisice ruskych vrahov
a komediant neusiel v uteceneckom lietadle uz v r. 2022 ako to pisal jeden tazky debil tu v diskusiach ze ujde ?
chces povedat, ze ten tazky debil sa mylil ? ty si dovolis spochybnovat prispevky tazkeho debila ?:
#
Zelensky sa postupne oblieka do civilu
Aby dostal letenku na uteceneckom lietadle
Ale musi si este na kolene roztrhat rifle
veImiprekvapeny
24.02.2022
23:56
je to hoax, Ukrajina prdsa uz nic nema od r. 2022 a kolektivny zapad uz nic nedodava, lebo je uplne odzbrojeny a sam nema ...
pisal to odbornik, a ten by si predsa nevymyslal - v jeho tazkou debilitou postihnutej hlave :
Rusko so počína dobre, veď už odzbrojilo celú Ukrajinu a ich vlastné zbrane, odzbrojili štáty východnej Európy a takisto odzbrojujú Západ..
ppt1
10810237
18:09
11.01.2023
Odzbrojovanie Ukrajiny a tým aj kolektívneho Západu pokračuje https://youtu.be/1R7GrO4kj0A... Zachviľu už nebude mať Západ čo posielať...
ppt1
21.11.2022
"Ťažký priemysel potrebuje energiu, veľa energie a EU ju nemá."
aj sudruhovia komunisti si mysleli, ze treba hlavne stavat vela tazkeho priemyslu a vela elektrarni a ze potom uz budu proletari stastni a vidis ako dopadli ..
ale tak chapem ze ako chudobny slovemsky dochodca si nic ine predstavit nevies ;_)
vidis, debilkovia tvojej podurovne sem vypisovali v zachvatoch uz v roku 2022, ze Ukrajina uz skoncila ... tak o com potom taras ? hehehe
aspon vidis, aku hodnotu maju texty od debilkov ;_)
ale tak mas tu priestor, je to neliecitelne ..
comu nedavas sancu a preco vlastne ?
ale debil z kremla tvrdil, ze zapad je masivne vyzbrojeny a pripraveny udriet na rusko ... zase klamal, ako vzdy - debil sa uz nezmeni ;_)
"Ukrajina môže získať naspäť niektoré okupované územia, vyhlásil Trump "
preto treba likvidovat tych ruskych vrahov kolko sa len da ...
za rokovacim stolom s putinom a trumpom ma byt podla mna aj Ukrajina a EU, kedze je to vojna v Europe
to uz nezmenis
vsak to mozes okamzite ukoncit ... je sloboda ... preco to neurobis ?
dobre ze aspon bohate Slovensko vstupilo do EU, to bol obrovsky prinos k ekonomike EU ...
a ked ti toto v r. 2030 pripomeniem tak zacnes vyblakovat ze naco vytahujem 5 rokov stare prispevky hehehe
no naco - aby sa dalo zasmiat na tazkej debilite ;_)
no ale vojna este trva a tak mozu ukrajinci likvidovat vela ruskych vrahov a to je len dobre ...
Odporúčame