jasne - a to je prave to co hovorim, ze sa len teoretizuje, ale NIKTO nedokaze povedaz ze AKO "upraviť štruktúry podľa demografického vývoja"
pretoze takmer vsetci (mozno zeleni v tom trosku robili obcas vynimky) hovoria len ze treba stale RAST a k tomu rastu stale dalsich a dalsich ludi
ale NIKTO nehovori ze sa treba uskromnit, ze v tych upravenych strukturach bude dovolenka mozno len raz za tri roky a aj to len v ramci Nemecka a dovolenka v zahranici mozno len raz za zivot a aj to len pre niekoho atd. ...
to co pisete vy je zase ten take teoretizovanie ako na zjazdoch sudruhov za cias zlateho sociku - aj ti dokazali cele dni taraz teorie ako treba to ci ono zmenit a nakoniec vraj aj predbehneme kapitalistov (a uz aj vlastne sme predbehli) ale nikdy nepovedali ze AKO KONKRETNE to treba zmenit ...
a to iste je aj AfD a jej program ;_)


