no ze vraj provokuju pobaltske staty a Polsko ... v Polsku ze su obrofske zakladne NATO odkial planuju udriet na Bielorusko a zabrat mu uzemia zdroje, kedze Bielorusko ma velke zdroje ...
a Polsku treba uzemia, lebo mu narasta pocet obyvatelov tak aby sa mali kde pomestit ...


