co tam po smotanke, dolezite je aby uz Europa si nezila tak vysoko nad pomery ... obycajnym ludom ze staci skromne zit, nechcu si zit nad pomery zatial co miliardy vo svete hladuju a zomieraju na bezne choroby...
bezni europania ze sa chcu uskromnit a nechcu ten velmi dravy kapitalizmus co ide aj cez mrtvoly, nechcu drahe auta a dovolenky ako v kapitalizme ... skromny zivot ze chcu ...


