vraj sa to presunulo na "o pol roka"
vraj sa to presunulo na "o pol roka"
preco len par hodin, ved to bude do pol roka ... ty nechapes co a ako
takze dnes este specialna operacia neskonci ?
ale ved socik bol fajn, vsetko bolo lacne a byty boli zadarmo ... viac sociku = lacnejsie byty !
"Vojna Rusko ničí, tvrdí"
ten trump fakt siri hoaxy ...
adolf mal dlzku frontu este dlhsiu a za par mesiacov presiel 1000 km hahaha
konecne pravdu napisal:
ty si len zapamätaj že Putin je masový vrah ...a nad iným si nelám hlavičku
Mindrak0.1 Mindrak0.1
13387187 dnes
09:30
sudruch prtin veli bande neschopakov, no
ty mas psychicke problemy, lebo dostavas dotacie ?
chces naznacit, ze trump klamal ked vyhlasil ze ukonci specialnu operaciu do 24 hodin po inauguracii ?
nemoze, trump nedava do basy, ale prepusta !!!
trump nebude viest vojny kade-tade po svete ... a teda ani v Paname !
ved uz vydrz, mier bude do 24 hodin, takze este vyckaj casu, ako hus klasu ...
Zelensky si ma balit kufre ? on neodletel uz v r. 2022 v uteceneckom lietadle tak ako pisal odbornik tu v diskusiach?:
Zelensky sa postupne oblieka do civilu
Aby dostal letenku na uteceneckom lietadle
Ale musi si este na kolene roztrhat rifle
veImiprekvapeny
24.02.2022
23:56
drzat hubu a aj krok, demokracia je predsa fuj - aj sudruch putin povedal, tak to musi byt pravda, nie ?
no lebo na EU uz pustia aj oresniky a atomovky, nie ?
na Ukrajinu vraj nepustaju, lebo nechcu vrazdit rusov ktori tam ziju
v Europe mozu byt miliony mrtvych, lebo Europa je vraj silne nacisticka, tu v Nemecku ze su vraj denne statisicove pochody kde sa hajluje, co nevies ?
akoze "ak" , vari to uz nie je iste ?
ale uz je to iste ze sa vykasle ? cize uz Nemecko nebude okupovane americkymi vojakmi ? kedy sa stiahnu, uz sa vie ?
ci az niekedy "coskoro" ?
a ako vyzera ten blahobyt ? vsak popis, mas priestor, aby som vedel ze aky ciel treba dosiahnut ...
ale tak logicky daj ..
"a treba to zastaviť."
vsak vyjdi na namestia zastav to ... kedy zacinas ?
ja si pamatam rok 2022 ... vtedy sem debilna hlava pisala nieco o sluckach ...
Len za chvilku je cela zapana polka Ukrajina cervena. Ze uz len slepy nevidi, ze to tam vyzera na velke klieste a cela ich ukrajinska armada zostane odrezana od okoliteho sveta a potom sa slucka stiahne
Sa im cudujem, ze este nezacali hromadny utek smerom na zapad
veImiprekvapeny
01.03.2022
12:43
A potom smer juh na Cherson a z Chersonu sme na Kyjev a slucka je uzavreta
veImiprekvapeny
01.03.2022
12:44
ano, ved Nemecko je okupovane a robi vylucne to, co mu USA nariadia ... nemci su predsa otroci a nemozu nic rozhodovat v Nemecku, to si nevedel ? sa informuj konecne ...
Odporúčame