ved iste iste, ja netvrdim, ze je to tvoj nick ... len upozornujem ze su obrovske obavy pred statisicami mrtvych na Slovensku, lebo nie je plyn z ruska ... vraj uz teraz ludia nemaju na com varit
ale zaroven je tam dobra sprava odbornika - ze vojna skonci v lete


