tiez si myslim ze na to vláda ... staci skrtnut dane na pohonne hmoty a od zajtra rana su lacnejsie
tiez si myslim ze na to vláda ... staci skrtnut dane na pohonne hmoty a od zajtra rana su lacnejsie
na svete su miliardy ludi ktori sa narodili v krajinach kde socik nikdy nebol ;_)
veru ruskych vrahov treba likvidovat vo velkom, ak ma nastat mier ... lebo inak budu vrazdit dalej, špiny
takze do leta uz prehraju a vojna (byvala specialna operacia) uz skonci ?
lebo jeden debil mi tu pred casom vysvetloval, ze vojna skonci v lete ... reku ci aj ty mavas obcas take predstavy ked si vypijes ?:
vojna skončí v lete 2023 úplnou porážkou Ukrajiny a s ňou Západu, predpokladám, že sankcie pobežia ďalej
túto zimu prežijeme s prievanom v peňaženkách ale nie som si istý či prežijeme zimu 2023/24!
rudi
05.12.2022
20:38
neviete niekto, ci tento tazky debil este stale sudi, ze čoskoro debilni ruski vrahovia rozmlátia všetky vládne budovy, aj parlament?
este mava v zachvatoch chorej hlavy predstavy, ze aj vstupy na UA z Poľska (tunely, železnice, mosty, cesty) ?
z chorej hlavy:
bude horšie
súdim, že čoskoro Rusi rozmlátia všetky vládne budovy, aj parlament
aj vstupy na UA z Poľska (tunely, železnice, mosty, cesty)
vojna je vždy zlá a tárať, čo je v nej dobré a čo nie, je absurdné
atentát v Moskve si niekto ťažko odser ier
Max Well
13249545
16:03
20.12.2024
kdeze, ved kvoli tomu stavali zakladne okolo hranic s ruskom, aby mohli na rusko udriet a zabrat mu uzemia a zdroje
nemecky wehrmacht ze si vraj na ten uder pripravil vyse 290 plne funkcnych tankov !!!!!
ficodebilovi to vraj uz nepomoze, on uz musi s debilitou zgegnut
v chorych hlavach su vraj uz miliony ukrajincov zmasakrovanych ale koniec specialnej operacie stale v nedohladne ...
no ale vraj to ide podla planu, ze to tak sudruch putin naplanoval, aby to trvalo dlhe roky .. a ruski vrahovia ze aby mohli likvidovat miliony ukrajinskych nacistov ktori stale hajluju od rana do vecera furt
a ked nebude chciet - tak co ?
to je dobre, bude sa treba branit proti ruskym vrahom
to bude nejaky hoax, ved odbornici tu v diskusiach pisali, ze do pol roka bude specialna operacia urcite ukoncena
specialna operacia totiz ide presne podla planu - hovoril sudruch putin
a plan bol hned od zaciatku, ze specialna operacia sa skonci do pol roka od inauguracie trumpa ...
alebo chces spochybnit co vravel sudruch putin a ze to nejde podla jeho vopred naplanovaneho planu ?
veru , tie hlavy musia byt riadne chore, ked sa tesia z takeho postupu hehehe
tak ale psychika nejednemu obyvatelovi Slovenska kolabuje, dokonca aj gymnazistom uz ...
mna by to nebavilo pisat medzi debilov nieco ine ako ich vlastne debilne taraniny hehehe
tak roluj a mozes aj bez komentarov, ci ?
to velkomesto ma kolko stotisic ludi ?
a kedy sa na to chystas ? ci len ako hrdina vypisujes z kralikarne ?
ano , od dobitia bachnutu presiel uz nejaky ten rok a odvtedy sa vraj bojuje o vyznamne velkomesto Časiv Jar ktore sa nachadza ca. 15 km od Bachmutu ...
tak to je teda riadny postup ... teda v chorych hlavach ;_)
zlaty socik, vtedy vraj vrazdy neboli ...
hm a nemal by uz mat rodinu a 5-6 deti ? potom je jasne ze populacia na Slovensku bude klesat, ked si mladi jazdia len tak po svete namiesto vychovy deti ...
Odporúčame