Po tých všetkých nadmieru akože inteligentných a akože argumentoch na adresu horúcich kandidátov na prebratie vládneho vesla po terajšej podarenej koalícii sa núka povedať, že to robia dobre, keď na nich jednoduchí voliči súčasných mocipánov neustále útočia, jasné, že každý, kto sa dostane na piedestál politickej scény, má čo skrývať, takže si azda aj zaslúži co proto, spomeniem napr. predsedu parlamentu a jeho moralizovanie, hoci v jeho podaní tá morálka trpko zaplakala v súvislosti s rigorózkou, ak nechcem spomínať celú plejádu jeho reforiem, nemôžem nespomenúť expremiéra, človek, ktorý presadzoval do súdnej rady Jankovskú, do roly min. financií Imreczeho, klamára Glváča kryl vlastným telom, za Troškovú a Jasaňa by šiel i na barikády atď., nemôže byť v čele čohokoľvek, jeho strana je skrz-naskrz popretkávaná podvodníkmi, najnovšie ľud len krúti hlavami, keď evid. čísla kupuje Saková za sumu okolo osem eur, kým chudobní Česi zaplatia okolo dvoch eur, a to nehovorím o mýte a inom...


