Smejem sa, ako sa poniektorí diskutéri priam predbiehajú v úsilí, aby sa ich prezývky, mierené na p. prezidentku, ujali, nesporne dúfajú, že sa potom budú pýšiť, že to vymysleli oni, preto to omieľajú takmer v každom svojom príspevku, robia tak napriek tomu, že sa vo verejnom sektore priam núkajú mená, viac ako vhodné na podobnú personifikáciu, za všetkých spomeniem naozajstného víťaza prezidentských volieb, ten by sa teda naozaj vynímal na pôde o es en, nehovoriac o tom, že má namierené, podľa svojich slov, do Bruselu alebo do Luxemburgu, prakticky si môže vybrať, no, už len na neho tam čakajú, som si istý, že p. prezidentka, hoci je z takej malej krajinôčky, si svojím zjavom, charizmou a prirodzenosťou získala ďalších obdivovateľov a tým aj potenciálnych záujemcov o spoluprácu s krajinou, kde majú takú schopnú prezidentku...


