Expremiér je už dlhší čas evidentne mimo realitu, trvá to plus mínus od jeho detronizácie, z jeho úst zaznieva jedno vyhlásenie za druhým, k čomu ho vedie doslova kŕčovitá snaha ostať v centre diania, jeho odvolanie dnešnej prednášky je len pokračovaním paranoidných videní, nie nepodobným tých s dlažobnými kockami, temné a záludné spriadanie protivládnych nití zámorským filantropom, či presviedčaním verejnosti, že tu ide o regulárny štátny prevrat, aj preto je zrušenie debaty so študentami ničím iným, ako akýmsi pokračovaním expremiérových patalogických stavov...


