Nechcem hovoriť o spôsobe odstúpenia Jankovskej, niekto to môže vnímať ako gesto štátnika, niekto ako gesto dobrej vôle, či gesto na upokojenie vášní, lebo nič z toho u tejto dámy neplatí, na vine sú všetci okolo nej, len ona je čistá ako tá povestná ľalia, dôležité je, že už tam nie je, keď nechcem priamo povedať, že tam už nestraší a veľmi, veľmi pochybujem, že niekomu bude za ňou ľúto, je viac ako zrejmé, že vo svojom úrade bola vyslovene ako politická nominantka, ale v poriadku, takých je tam, a, žiaľ, nielen tam, toľko, že to až zaťažuje verejné financie, ešteže na plné obrátky funguje projekt ESO, ináč by sme už boli načisto v neriešiteľných problémoch...


