Človek, ktorého kategoricky alebo tak nejako odmieta viac ako tri štvrtiny populácie nebude a nesmie byť premiérom, mám na mysli povolebný vývoj o pol roka, pochybujem, že sa vyprofiluje niekto taký, ktorý bude na tento významný post vhodný kandidát, voliči expremiéra majú v tomto smere jasné, lenže sú tu dôvody, uvedené vyššie, je to ešte relatívne ďaleko, napriek tomu som si takmer istý, že národ povstane ako jeden muž a tohto cholerika rázne odmietne, s ním sa budú nesporne porúčať aj Blaha, Blanár, Jariabek, Muňko, Čaplovič a iné smerácke fosílie...


