Je najvyssi cas, aby vsetci ludia so "slovom, ktore je pocut" - tj vrcholni predstavitelia cirkvi, kulturna obec - herci, reziseri, spevaci..., neskorumpovani politici s chrbtovou kostou, vedci...NAHLAS A NASTOJCIVO odsudili vsetky pripravy, na tuto pre ludstvo velmi nebezpecnu vojnu! Aby apelovali na zodpovednych politikov - nedat sa od Izraela financne vidierat ( banky, korporacie...) a nepripojit sa k Izraelskej agresii - sam Izrael si zautocit neodvazi... A vobec - neviem preco moze mat zidovsky stat, nasilne vybudovany v roku 1948 na palestinskych uzemiach, cez 200 jadrovych hlavic a taky mocny stat ako Iran, nemoze mat nic???! Co vari zidia su zarukou mieru? Ved ide len a len o nich - teraz je vsak sdolezite, aby to ostatny svet tiez nechal len na nic - a nestiahol nas spolu s nimi do hrobu...

