Maximos je vlastenec a ma rad svoju vlast! Je na tom nieco zle? - to pisem koli reakciam nizsie...
Podla mna je cely grecky problem iba jeden obrovsky sionisticky uzernicky megapodvod - nic ine. Je to ten isty system, ako ked kedysi zid na dedine poziciaval sedliakovi a cely zivot ho vyciciaval na obrovskych urokoch - sedliak sa z dlhov nikdy nedostal a este jeho deti museli splacat. Pokial vsak prisla zla uroda, zly rok..., tak sedliak prisiel o jedno, dve polia - pokial sa to zopakovalo, tak prisiel aj o strechu nad hlavou.
Toto sa teraz deje. Grecku bolo stale poziciavane, aj ked nesplatilo predosle dlhy - ako je to mozne? No pretoze ten vydierany sedliak je teraz cela EU - a uzernici to maju dobre premyslene! Vedia, ze si k svojim peniazkom pridu a naviac Grecko bude musiet privatizovat - reality, priemysel,...a mozno aj ostrovy - to je vyborny sposob, ako investovat prachy pred tym, nez sa stanu papierikmi.
Draho pozicaj/lacno kupuj - a prinut ho k tomu...!!!

