Voliči Smeru očakávajú, že strana zostaví vládu sama
To koho sa pytas? Mna??? Coze ja viem o nejakej clenskej zakladni...? Ale dobre sledujem hnusnu krpatu krysu, ako uspesne a vypocitavo aplikuje dalsie intrigy...
Bol som teraz na SK a dival sa okolo seba. Snad nikde v Europe neni taka koncentracia drahych aut 4x4 so sirokymi gumami, ako v BA. Ktosi mi povedal, ze siroke gumy su teraz meritkom kvality cloveka - to je za tych 22 rokov obrovsky uspech - pred tym boli meritkom take nudne veci, ako pracovitost, ucta, slusnost, cestnost...
Dival som sa na domy v BA - na Stajnerke, Zahradnickej, Mileticke...Nikto fasadu neopravoval od socializmu - najomne v tych bytoch sa ale 20x zvysilo...Vsetko je sede, stare parky pomaly miznu a na ich miestach vyrastaju jedine novostavby tejto doby - banky a poistovne...Na lavickach spustu bezdomovcov s igelitkami, dvory neupratane, vsetko pozamykane...ale reklamne napisy ziaria farbami - nestacis citat... To je to, co ty zastavas a v com by sa malo dalej pokracovat?