Ako dobre je zaspominat - az sa mi sliny zbiehaju Skvarkove pagace (dnes v nich neni po skvarkach ani smrad) + kefirove mlieko - to bola moja najlepsia desiata.
Skutocne nechapem tunajsich vyznavacov "demokracie" ze maju tu DRZOST utocit aj na socialisticke maso a potraviny - to uz je fakt totalne od veci!


