a kde si nechal ...nenazranost + bezcitnost...? Myslim, ze triafam ovela presnejsie do zmyslu kapitalizmu!
a kde si nechal ...nenazranost + bezcitnost...? Myslim, ze triafam ovela presnejsie do zmyslu kapitalizmu!
No konecne s tebou mozem aspon raz suhlasit :) - v otazke moderatorov...Jedneho takeho mame aj vo vlade - pan minister kultury
Ako tak? Ako reagoval Orban? Len povedal, ze mame vyborne vztahy a ku Koverovi sa nevyjadril - a stav sa, ze ani po prichode do budapesti ho za jeho vyjadrenia nevyhresi...
obycajne vydieranie najateho smrada - uznajte nas, lebo vas ku kolacu nepustime... Az sa libyjsky lud skutocne vzburi - po tom, ako mu "demokracia" zoberie socialne istoty, tak to tento smrad bude mat spocitane...
Vsetko je to len o tom, aby do agresie NATO zatiahol aj ostatne krajiny, ktore sa zatial nezucastnuju... Skutocne nechapem, ako moze nejaka demokraticka krajina uznat ozbrojenych rebelov, okupujucich a terorizujucich obyvatelstvo, ktorych nikto nevolil, ako regulernu vladu?
stav celej spolocnosti si vystihol dobre - v tom pripade nechapem tvoju podporu sucasnej vlady zlepenych subjektov, ktori ani nemaju spolocnu koncepciu a ciel - kazdemu z nich ide len o vlastne ciele, navzajom sa vydieraju a robia si ustupky v ocakavani, ze aj ten druhy bude musiet povolit. Tych 21 rokov sa skutocne neda zmiest nejakym "lebo Fico" - ten stav tu bol za vsetkych vlad a marast sa len prehlbuje... Je mi skutocnou zahadou ako mozes vobec verit, ze sa tento mafiansky system da vyliecit bez radikalneho rezu - zmeny podstaty celeho systemu a jeho "demokratickych" pravidiel.
Orban pride sviatocne - zajtra ma meniny, tak to chce oslavit v kruhu priatelov - bude vinko, zivanska, hus z Chorvatskeho grobu...hnedu koselu mu uz manzelka vyzehlila.
Madar sa ozval tak ako je typicke! Uskocnost, neuprimnost, falos, uhybne manevre...
Samozrejme ze sa mozeme zaujimat aj o Slotu, ale tu bola dana otazka konkretnemu cloveku, ktory v januari nieco krakal o psej povinnosti o madarske obcianstvo poziadat - tak nech odpovie na rovinu ako chlap - alebo to vy madari neviete?
Otazku polozili Berenyimu - zakon je jasny, tak nech odpovie ano, alebo nie...a az potom nech sa zaujima o Slotu!
Zeny maju predovsetkym radi odvaznych chlapov. Priroda ich sama lepi k silnym jedincom, u ktorych predpokladaju, ze sa tito dokazu pobit zo zivotom a pri ktorych sa budu citit bezpecne...Samozrejme su vacsinou oklamane roznymi buranmi, ktori sa dokazu v krcme pobit, maju suverenne a obhruble chovanie, ale inak su to primitivne nuly, ktore ked ide do tuheho ohnu chrbat.
Ale pokial sa v nejakej skupine ludi objavi chlap, ktory nema silne reci, nerozbija hned niekomu papulu, vela toho nenahovori...ale z kazdeho jeho slova citit silu, jeho ciny su uvazlive a pohlad jasny...tak vas mozem ubezpecit, ze hodnotne zeny mu daju prednost aj pred tymi buranmi so zlatymi retazami a nalestenym bavorakom - a odpustia mu aj krivy nos i plesinu!
Co z toho plynie? Zeny, ktore sa lepia na nizkych bulov nas trapit nemusia - pretoze by to bola aj tak blba volba pre zivot - nestoja za nase skutocne tuzby. Pokial ide len o sexualne tuzby bez hlbsieho zakladu a citu, tak ano - tam ti burani vyhravaju.
ano, tak to bude - a primitivnych pozieracov oficialnych "pravd" ani nenapadne, ako je napriklad mozne, ze v Benghazi kaddafiho vojaci v aprili zabili 1000 ludi a 1000 dievcat znasilnili, ked je uz od februara mesto komplet v rukach rebelov...
to bolo skutocne hlboke kaplan...
Ja napriklad pravdu hovorim aj pisem - ako si na tom ty?
Dovetok: Myslim, ze Kaddafi dobre vedel od zaciatku demonstracii kto sa proti nemu postavil a aka zberba sa chce uchopit moci v krajine. Preto na nich udrel tvrdo a aj za pomoci armady chcel tychto kriminalnikov ( vela z nich vyslo z basy) zlikvidovat! Takze za to strasne utrpenie obyvatelov okupovanych uzemi mozu vsetci statnici, ktori ako clenovia NATO tento zasah v podobe "bezletovej zony" schvalili - i nasa mila premierka Radicova!!!
Pekny sobotny den - naco pisat o zenach ktore nemilujeme, o zhubnom vplyve americkej moralky atd...Je potrebna okamzita fico-flash-ejakulacia, ze? :)
Ucitelia si asi s nadsenim vypuculi vcerajsi vyhlasenie Ivety Radicovej, ked zo 400 eur zaplatia len 80% toho, co minuly rok. 21 rokov pocuvali uzasne prisluby zivotnej urovne - ale az po utahovani opaskov...A dnes to pocuju od toho isteho fuzateho smrada, ktory im to krakal 8 rokov a ktory si pre istotu na premierske kreslo nasadil hovorkynu, ktora s hereckym patosom a dramatickymi pauzami zaraduje "vyssi rychlostny stupen" ...v okradani obcanov a rozpredani posledneho vlastnictva statu.
lož, klamstvo, lož, klamstvo...tak si to naša premiérka strieda...ale vždy hlboko, dramaticky, s hereckým patosom.
Boh ochraňuj Slovensko!
Premierka tymito vyhlaseniami len potvrdila to co uz kazdy vie, ze jej pracovnou metodou je loz! - rovnako ako jej strannickeho sefa...Preto bola dosadena za premierku - pretoze vie klamat - dokonca s hereckym patosom - dramatickymi odmlkami... Soros z nej musi mat radost
Boze ratuj Slovensko!
Co je vlastne OSN, NATO, AI, EU??? Existuje vobec este nejake pravo? Toto sa uz ani neda komentovat...normalne cloveku prichadza zle!
Ja? :) Akurat teraz s deckami bojujem, aby si upratali izbu, inac sa nedodivaju na film... Na rozdiel od vacsiny rodicov ja na ne cas mam - a mnou vyznavane hodnoty uz myslim poznas...
Odporúčame