"Arabov sa báť netreba, Izrael sa nevyhráža Iránu..." jasne?
Neviem ci si taky natvrdly, ale ty vobec nepripustas, ze toto moze prerast v nieco daleko hlbsie? Co sa tvrdo dotkne aj Europy?
"Arabov sa báť netreba, Izrael sa nevyhráža Iránu..." jasne?
Neviem ci si taky natvrdly, ale ty vobec nepripustas, ze toto moze prerast v nieco daleko hlbsie? Co sa tvrdo dotkne aj Europy?
Nehovorim preco, zaco, ani ci ma Izrael dovod k takymto vyhrazkam... Konstatoval som proste iba to, ze to tak teraz je - co si ty zpochybnil!
presne tak! Taki Adamovia su odvazni a suverenni, len ked tie rakety nelietaju nad ich hlavami!
Skutocne nic z toho co si vymenoval nepotrebujes?:)))) A ani nebudes?
Ale dobre, ked ta tento blog rusi, preco tu furt si? :) Preco nejdes na tie fotky a basnicky?
K vyrobe nepriatelov aspon ja mam velmi daleko - ani nevies, ako lubim kamaratov....
Asi necitas noviny, alebo ze by aj o Izraelskym vyhrazkam Iranu z minuleho tyzdna korporalne media klamali? A to ze vo svojich 50 rokoch slepo veris nepremozitelnosti i spravodlivosti zasahov US ARMY, je skutocne na zamyslenie :)
Pokial nastane poriadna invazia emigrantov, tak ich ani zrusenie Sengena nezadrzi - a ti emigranti sem pojdu - na to vezmi jed!
Co sa tyka tyranov, tak o tom Jemenskom a Syrskom nepochybujem, ale uz je nad slnko jasne, ze 90% libyjcov Kaddafiho za ziadneho tyrana nepoklada a rezim v zemi menit nechce. Myslim, ze maju pravo na rezim podla svojej vole a NIKTO nema pravo im nieco vnucovat - ani demokraciu! Podla priebeho Libyjskej operacie je jasne, ze o tu zapadnu nestoja. Myslim, ze si zacinaju dobre uvedomovat nasledne zmeny v ich socialnom systeme.
V poslednom odstavci mas pravdu - akurat zatial pre nich nikto neni lepsi ako Fico.
ano a v tomto kontexte vyznievaju dost smiesne nadeje a "viery" vselijakych kaplanov, ktori si asi neuvedomuju, coho sucastou to nase Slovensko je!
Hmm, ok - ja to tak iba citim a dobre sledujem, co sa deje + pouzivam vlastny usudok. O ziadnom cervenom nadychu neviem...
Mozeme sa vsetci aj pokakat, ale dalsie miliardy "do Grecka" aj tak nezastavime. Banky maju system pevne v rukach a ich bububu, ze sa zruti cela EU je ucinne - takze zase sa na ich zisky poskladaju europski danovi poplatnici. Tato doba sa vyznacuje novou medialnou taktikou - neustale sa natvrdnuto omiela jedna vec - jeden dovod...a to bez ohladu na to, ze cely svet vidi a vsetci znalci kricia, ze to je inak. Pri Grecku je to "pomoc Grekom", pri Libyi je to "ochrana civilistov", pri Afganistane "boj proti teroristom"...Proste korporalne media maju jasny a nemenny scenar vymyvania mozgov pre ospravedlnenie "vyssich cielov" - ziskov uzkej skupiny nenazrancov!
to trestne oznamenie
je absolutne na mieste - a nie len za ten jeden barak. Podla rezolucie spinavej a zkorumpovanej OSN, ma NATO civilistov chranit - nie vrazdit. Pokial by sud bol nezavisly, tak Rasmussen, Obama, Sarkozy, Cameron...musia ist sediet. Taktiez Pan Ki Mun koli tomu, ze ako sef OSN nezastavil mandat o bezletovej zone v momente, ked ho NATO zacalo porusovat...ale to by muselo byt asi hned prvy den, ako francuzske lietadlo znicilo libyjsky tank!
Ja mam v hlave najvacsi chaos od zaciatku vojny v Libyi. Mimo to, ze instinktivne citim obrovske nebezpecie, tak to co sa okolo toho dialo a deje je nazorna a priserna ukazka toho, ako vedia media ucelovo manipulovat s verejnou mienkou, na neuveritelnu cenzuru informacii...na bezzudnost a nemilostrdnost sucasneho globalneho systemu!
A na co myslia podla teba ti ludia? Coho sa dopustili pri poslednych volbach a koho mali zvolit? Kto je ten neposkvrneny, co vylieci Slovensko a zlikviduje vsadepritomny marast? Konkretne kaplan!
No ja myslim ze aj keby mal podporu nejakej zaujmovej skupiny a bol k "dispozicii", tak jeho hlavnym nedostatkom je nedostatok priamosti. Na jeho filozoficke uvahy a odpovede, smerujuce casto do neznama, by myslim obcania nenaleteli. Ludia potrebuju odvaznu, raznu osobnost s jasnou viziou, ktorej rec bude zrozumitelna pre vsetkych - od ciganov v osadach az po profesorov na ustavoch. Myslim ze jeho politicke ambicie skoncia na blogoch a debatach... Cez to vsetko som presvedceny, ze je to cestny a dobry clovek!
A ty si myslis, ze Pavol odola vsetkym tlakom nenazrancov, ustrazi mafiu, vyhadze mocnych a nebezpecnych z postov, nastoli pravo, zastavi rozkradanie...a presmeruje peniaze k obcanom?
A kto bude financovat Pavlovu kampan? :)))
Ja myslim ze je to uplne fuk - ked ich nehodis do tej diery, tak ich niekto doma ukradne - zostane viac na predrazene statne zakazky a granty na podivne projekty...mozem ti na 100% garantovat, ze k obcanovi sa tie prachy nedostanu!
Kaplan si mysli, ze politici budu naraz slusni, budu mysliet na Slovensko viac nez na svoju kapsu, ze pri volbach bude na vyber a obcania si budu moct zvolit neposkvrnenu, cistu stranu bez spinavych vazieb na kapital..., ze podnikatelia budu naraz mysliet na blaho svojich zamestnancov, posielat ich na ozdravne rekreacie atd, ze poslanci sa zbavia imunity, schvalia tvrde zakony na korupciu a tunely, schvalia aj zakony pre osobnu zodpovednost, sudnictvo bude vycistene a zlocinci sa koli "procesnym ckybam nedostanu na slobodu, Slovensko bude hrdo vystupovat proti iredentizmu, poistovne sa budu komplet starat o svojich platiacich pacientov atd atd...A ze to vsetko ma v rukach obcan - tym, ze raz za 4 roky niekomu uveri a da mu hlas...
suhlas - a nie iba nemecke...Ostatne skutocni vlastnici tych bank ani niesu nemci!
povedz mi meno jedineho politika, ktoreho zaujima Slovensko viac, nez vlastne ksefty!...Clovece, ved ten Fico z toho vychadza najlepsie...
Preco uz nie rovno Banglades - zamestnavatelia bezhranicni bohaci, co mozu "vsetko" a zamestnanci v lepenkovych budach na predmesti, pri smetiskach...bez akychkolvek socialnych istot plynucich z pracovneho pomeru.
Odporúčame