Pri predaji elektrární Talianom sa štát prerátal
Debilnejsi narod? Iba narod, ktory podlahol medialnemu tlaku - len si spomen na poslednu predvolebnu kampan! Tolkej spiny, ktora sa na Fica denne vylievala zo vsetkych medii, este necelil ziaden premier...Hanzelov podraz a na dovazok si krestansky Lipsic isiel splnit svoju "obciansku povinnost" a oznamit 2 dni pred volbami udajnu 8 rocnu nahravku...
Dnes sa mozes spytat obcanov ci si priali, aby obrane velil sef supermarketu, zahraniciu potkan na bicykli, kulture kecalek z politickych debat, hospodarstvu reklamny soumen...a nic s tym nenarobis. Oni "dovladnu" cele 4 roky systemom vydierania a ustupkom jednotlivym stranam - avobec ich netrapi, ze tato vlada ani nema jednotnu koncepciu pre stat - kazdy len pre svoje ciastkove zaujmy.
Vysledkom bude uplne vykradnute a rozpredane Slovensko, s vysokou nezamestnanostou, socialnou biedou, zamestnaneckymi pravami otrokov a juznym uzemim, kde sa budu slovaci citit ako hostia a zacnu mat problemy sa dorozumiet v statnom jazyku...