všetko je to o peniazoch - o kampani, ktoru za stranu niekto zatiahne....takze komunisti si budu musiet pockat, az ludia vystriezveju.
Ale aj tak by to nemuselo pomoct. Pozri sa na Cesko - tam su KSCM tretou najsilnejsou stranou a aj tak, ju nepustia k nicomu. Tak ako nedavno - korupcia, kauzy, bordel nad bordel...a vlada sa udrzala aj za cenu porusenia ustavy - len aby to nedostali komunisti.


