jun 2010 - vyhlasujeme vojnu korupcii a pojdeme cestou NULOVEJ tolerancie. Pri akomkolvek poruseni pravidiel budeme okamzite konat! Hadajte, kto to prehlasil v TV?
jun 2010 - vyhlasujeme vojnu korupcii a pojdeme cestou NULOVEJ tolerancie. Pri akomkolvek poruseni pravidiel budeme okamzite konat! Hadajte, kto to prehlasil v TV?
ja som sa ta ale pytal na to, co robi teraz - tie 3 otazky pls
simurda, osobna otazocka - ako vzdy: pripada ti, ze premierka sa chova od volieb seriozne, hovori svojim volicom pravdu a nehra dvojaku hru? dakujem za odpoved!
teraz som sa vratil zo zahradky...mam od zihlavy poprhlenu ruku, tak to schytala Iwett.
Myslim, ze pani premierka by sa po poslednej tlacovke mala poberat...Uz tych jasnych klamstiev, zakryvaciek, zavadzania...bolo dost!
Co narobíš, dokonca bývalý premiér a šéf KDH ocenil aj agresiu NATO do LIbye a vyjadril poľutovanie, že sa toho nezúčastnila naša armáda...Čoho všetkého sa od kresťanov dočkáš...
Pan Scurka by mal okamzite opustit miesto okresneho predsedu SDKU a venovat sa iba kseftom (prepacte "podnikaniu"), alebo naopak!
presne tak - a vsetci ti, co sa pod clankom k tomu vyjadrovali, velmi dobre vedia o co ide - mohli by rozpravat romany...Ale nerozpravaju.
Co vari u nas sa neda zvrhnut vlada? Je na to malo dovodov, alebo malo nespokojnych s jej pracou??
takze v dozornej rade je student, potom majitel hracich automatov, riaditelka UP,...Sme nadseni, ze si nova vlada plni svoje sluby a vsade dosadzuje ludi podla odbornosti, ktora je dolezitejsia nez strannicka prislusnost - dufam, ze som tento predvolebny slub dobre zopakoval.
Dalsi sprosty podvod na volicoch!
Priatel a spojenec Kaddafi bol urcite lepsi, nez nepriatel, alebo mrtvy Kaddafi! Mne uz ta svojvola gerojov ako Sarkozy, Obama, Cameron... lezie poriadne na nervy. Vsetkych nas koli par drobnym tahaju do hrobu...Chcel by som sa dozit toho, ako sa budu zodpovedat pred medzinarodnym vojenskym tribunalom a ako Obama s hanbou vrati nobelovu cenu!
Z verejnych zakazok, nakupov, prenajmov, akejkolvek ucasti ZAKONOM vylucit vsetky firmy sidliace v danovych rajoch! Preco to ziadna vlada neurobi? Teda ja si myslim preco, ale snad by niekto mohol mat i iny nazor...
pravda.sk mozno nie, ale ostatni psi vyju o sto sest
uz len preto ze to tak casto zdoraznujes (ako si ta vazia a maju o teba zaujem) ti neverim - nemozem za to, tak ma zivot vychoval. Ked niekto nieco prilis zdoraznuje, tak to vacsinou znaci, ze opak je pravdou...
za to nemozeme odsudzovat dav! Vies kolki slovaci maju sklony k brutalite? Nepoznas vyholene hlavy s anabolickymi krkmi oblecene v maskacoch? No a predstav si, ze par takychto sa zamiesa do nejakej demonstracier, aby mohli beztrestne ukojit svoje nizke pudy...Mozeme za to vinit tu demonstraciu?
viem o tebe dost - podla stovky krakancov co sem hadzes, si uz clovek vie urobit obraz...
Ale bez srandy - hladat pracu v patdesiatke JE problem - a nie len u nas!
Odporúčame