Pravda.sk vstúpila do Piana, aké sú výhody a povinnosti
Vsetko je to v sulade s nastupenym medialnym trendom, cieleneho ohlupovania mas na objednavku, prikaz...Informacie o Libyi podavane oficialnymi mediami, su toho nadhernym prikladom. Samozrejme, ze niektori ludia si budu vymienat nazory na facebooku, twitteri - budu zakladat temy a debatne skupiny....ale Jano a Marienka z Horneho Podhoria sa vlani naucili ako sa zapina pocitac, predplatili si internet (ved aj susedia uz maju) a pochvaluju si citanie novin cez net, pretoze uz ich nemusia odoberat a platit za ne. A zistili genialnu vec, ze si cez ten internet mozu precitat aj pravdu, aj , sme, aj korzara...
Ten clanok a debata pod nim bol pre ich nazor na danu vec urcujuci - na facebook si este netrufaju, nevedia ako na to...a tak uz dalej bude urcujuci len clanok a debata ZAPLATENYCH - nie platiacich. A o to ide!