To ze sa Kaddafi neohrozene prevaza po Tripolise v kabriolete a postojacky mava na ludi, je skutocnym dokazom toho, ze ma malo stupencov a vacsina obcanov Libye ho chce odstranit...Cielena medialna kampan sa uz chyta absurdnosti, len aby svetova verejnost mala predstavu o krvilacnom Muamarovi, suzujucom a vrazdiacom svoj lud...Len sa kuknite co nam predostiera trebars SME - kazdu hodinu nova sprava o tom, ze Kaddafiho jednotky sa miesaju s civilistami, zabijaju deti, vystreluju kazetove bomby, dalsich 100 rakiet Grad na Misuratu....ale za boha sa nemozme dozvediet, cim strielaju rebeli, koho zabili a kolko bomb, rakiet...bolo vydrbanych predvcerom na Tripolis v zaujme ochrany civilistov...


