Trosku divne si tu odvodovu reformu zhodnotil...
Mne predovsetkym vadi fakt, ze obrovske firmy, velkopodnikatelia, bankari a kseftari zase nemusia do tej statnej pokladnice dat nic - na ich hospodarenie si vlada este neposvietila - ale pri chudobe je vlada dokladna..
Navrchu sa nic nemeni - zakazky, platy, odmeny, korupcia...nic! Vsetka tarcha bola zase este viac upevnena na drobnych podnikatelov a zivnostnikov, ktori ako jedini tu statnu pokladnicu plnia!


