bolo by nacase aby situaciu zacala dirigovat vlada
a nie dennik SME
Verejnoprávna televízia a rozhlas je bez štipky objektivity, bez štipky nezávislosti. Stala sa hlasnou trúbou opozície a Kisku. Ľudia sú z toho oprávnene rozhorčení a verte, že toto v dejinách žurnalistiky nemá obdoby. Aby v demokratickej republike verejnoprávnu televíziu okupovali ľudia, ktorí vyvolávajú prevrat, mobilizujú ulicu a zvestujú pravicovo-liberálne ideológie ako nové evanjelium – toto je cez všetky čiary. Novinár, preboha, nie je politik, aktivista ani propagandista. Novinár má informovať! Tobôž vo verejnoprávnej inštitúciu, ktorá má reflektovať názory celej spoločnosti, nielen bratislavskej kaviarne.
keby vo svojej nekonecnej naivite co len tusili
aky je liberalna demokracia obludny rezim
nebol by tam ani jeden
.....a nemuseli sa domahat zivota
nezabudaj , ze americania svoivolne povrazdili tisicky Srbov
chcel som povedat , ze sloboda slova sa nesmie zneuzivat na zavadzanir obcanov
sirenie poplasnch sprav a konspirovanie voci demokraticky zvolenemu parlamentu a vlade
mali by sa pristrihnut kridelka
mediam napojenym nasorosovu chobotnicu
mozno bolo pravdive povedat , ze zanedbatelna cast
pride mi to smiesne
ked demokrati odsuzuju svoje vlastne dielo
chod , lepsie urobis
urobil si dost
o moralnych zobrakoch typu kiska ani nehovorim
priebeh pucu ukazal , ze
najvacsim nepriatelom demokracie su oligarchami vlastnene media
a sorosova chobotnica
zaroven by mali ist brucat aj jeho poradcovia
Dzurinda , Miklos a Mazak
nemalo by mu to prejst len tak
zlocin dvojnasobnej vrazdy si ziada dokladne vysetrenie objednavatelov
a zaroven stavitelov pucu
ten , kto najviac spochybnil doveru v rezim je prezident Kiska
samozrejme klame ked spochybnuje STAT
l
zlate tela je v mode
ro je nove nabozenstvo
Odporúčame