Zato ty si mocný :-DDDD
Pekne tu ďalej vyzuruj, máme s aspoň na kom baviť.
Zato ty si mocný :-DDDD
Pekne tu ďalej vyzuruj, máme s aspoň na kom baviť.
Kým Putin neposadil Prigožina do lietadla, zatiaľ na tie obrovské počty padlých putIerovcov upozorňoval napríklad aj Prigožin:
Nezúr, ty antiliberálne oberhovado :-DDDD
Prečo putIerovské prasce zutekali rezkým svinským krokom od Charkova, Kyjeva či Chersonu?
A prečo trvá "slávnej" ruskej armáde - druhej najježišbohovskejšej armáde na svete dobýjanie okresného mesta 5 mesiacov? :-DDDD
Avdivka - mesto malé asi ako Galanta - bolo PutIerovskými ZZdochliakmi dobývané niekoľko mesiacov a ZZdochlo tam cca 30.000 putIerovcov a prišli o stovky kusov tankov, kanónov či BVP.
Ešte musia putIerovskí ZZdochliaci dobyť dve-tri mestá a Putin bude mať po ŠVO - nebude mať kto za jeho choré ideály bojovať. :-DDDD
"Tohle jsou záběry z kamery, kterou si ukradl ruský okupant v Černihivské oblasti a pak nechal v opuštěném tanku, když utíkal před ukrajinskou armádou.
Ano, to jsou civilisté svázaní provazem a mezi nimi děti.
Čím déle Rusové zůstávají na území Ukrajiny, tím více utrpení a mučení Ukrajinci prožívají. Protože svět to rusákům dovoluje."
Hehe, ďalšia ruská stíhačka v 3,14či. Dúfam ze aj piloti ZZdochli.
Vojnu vedie ten, kto prekročí hranicu a zabíja v susednom štáte. Tentoraz to robia putIerovské smradľavé svine a kremľoboti sú ich smradľaví lokaji a pätoízači.
Teda debil si bol, aj si debil a debilom aj ostaneš na večné časy a nikdy inak :-DDDD
Equalizer, kde ste vzali, že rýchlosť 10 MACH je 36 000 km/h. Síce to bolo pred 40 rokmi čo som chodil na základný stupeň základnej školy, ale vtedy som sa naučil, že rýchlosť zvuku je +- 343 m/s = MACH = 1234,8 km/hod.
Bez fotkyAlex45
31.01.2024
12:42
Obráť sa na kaserisa.
Nedrístaj, daj link a potom tu kvíkaj sprostosti.
Nie, ale všetky deti museli chodiť do školy s tebou, ty starý makovec, darmo učiteľku prosili aby ťa poslala do ústavu pre choromyseľné detváky :-DDDD
Ano, kaseris to tu spomínal, že TY SI NAPÍSAL!!!, že 10 mach je 36.000 km/h, a dal aj link na ten tvoj príspevok. Takže sa pekne ďalej rob ešte sprostejším ako v skutočnosti si :-DDDD
Ukrajinci už zničili 22 väčších či menších ruských lodí a jednu ponorku. Černomorská flotila mala na začiatku ruského vyšaľovania v roku 2022 cca 60 lodí
Ale čo si?! To si ty osobne a ešte furt si taký ako na škole. Akurát si zostarol a ešte viac si osprostel
:-DDDD
Geronamat z Telegramu je starý senil s Azheimerom z gerontológie. :-DDDD
Zdroj je istý Miro_Del z telegamu.
Poznám ho osobne, už na škole ho volali Miro Debil :-DDDD
Ano, ešte týždeň tu bude kvičkať, že lod Čézar Kunikov plní ďalej bojové úlohy. Potom ju ruské velenie vyhlási za potopenú a ty skromne stiahneš chvost :-DDDD
Ano, po zásahu KAŽDEJ ruskej lodičky naši usilovní brigádnici kremľoboti v službách ruskej ambasády ešte týždeň kvákajú že to nie je pravda, že lodička ďalej pláva. Dokonca aj po tom ako aj samotné ruské velenie vyhlási lodičku za potopenú :-DDDD
Odporúčame