Tak veru, ani tvoj príspevok nie je podľa pravidiel debaty.
Dať si nick Mengistu Haile Maraim je ako keby si niekto dal nick Adolf Hitler. Alebo sa aj tebe páči ten boľševický vrah uznaný za vinného za genocídu etiopskeho ľudu?
Tak veru, ani tvoj príspevok nie je podľa pravidiel debaty.
Dať si nick Mengistu Haile Maraim je ako keby si niekto dal nick Adolf Hitler. Alebo sa aj tebe páči ten boľševický vrah uznaný za vinného za genocídu etiopskeho ľudu?
...570 lietadiel, 265 vrtuľníkov ...????
Ukrajinská armáda nikdy nemala toľko lietadiel a vrtuľníkov.
Ruské chválenkárske výmysly, veria im iba ruskí mužíci a slovenskí kremľoboti.
Rusi už posielajú do boja aj kaliky s amputovanými končatinami:
Uspechy ruskej mediciny umoznuju vratit na bojisko 98 percent vojakov zranenych pocas vojenskej operacie, uviedol sef Ruskej akademie vied Gennadij Krasnikov. Na front sa podla neho vracia aj 80 percent ludi s amputaciami.
"V severnom vojenskom okruhu 98 percent nasich zranenych vojakov sa vracia spat na bojisko. Toto su vynikajuce cisla. U nas je pri spravnej organizacii osudnym len necele 1 percento pre tych bojovnikov, ktori neboli okamzite odvedeni z bojiska. Je to velmi dolezite"... informuju RIA Novosti.
Doba zotavenia zranenych sa skratila v dosledku objavenia sa novych materialov, ktore umoznuju tvorbu kostneho tkaniva. Prebieha "zotavenie 70 percent popalenin". ... zraneni s amputaciami si sami dokonca vyberaju kde sa zucastnia.
https://www.youtube.com/watch?v=AYncD-yjoQc
Ropucha dokvákala- :-DDDD
K záberom zo zásahu lode Cézar Kunikov si pustite túto hudbu:
https://www.youtube.com/watch?v=zUwEIt9ez7M
...smoúúúk on vö wóóótr... :-DDDD
K záberom zo zásahu lode Cézar Kunikov si pustite túto hudbu:
https://www.youtube.com/watch?v=zUwEIt9ez7M
...smoúúúk on vö wóóótr... :-DDDD
Ako nás infomoval Kolapes - Za sa vyslovilo aj 18 republikánov, a to aj napriek kritike exprezidenta USA Donalda Trumpa. To isté sa môže stať aj v snemovni, kde je republikánska väčšina iba nepatrná. :-p
"...neslávny výkon pri obrane Bachmutu ..."
Slávna (hehehe) ruská armáda - druhá najmocnejšia na svete !! - ! dobýjala Bachmut - mesto veľkosti Zvolena - 10 mesiacov !!!!! Aj to väčšinu práce odviedli hrdlorezovia Wagnerovci a ruská armáda iba čakala a po ukončení dobýjania Bachmutu si prisvojila úspech Wagnerovcov
Cézar Kunikov - maník po ktorom bola loď pomenovaná zomrel 14.2.1943, tomu hovorím symbolika a čierny humor zo strany Ukrajincov :-DDDD
Rusi sú ekológovia, vytvárajú pre chuďatká morské živočíchy umelé úkryty a prikrmujú ich vlastnými telami
:-DDDD
Minulý týždeň? Daj sa s tým tvojím minulým týždňom vypchať a vystaviť v panoptiku madame Thousandovej v sekcii "Blázni" :-DDDD
No a zo seba si urobil imbecila ty a úplne sám :-DDDD
OPRAVA - nie pruského ale pruDkého. Ale možno mal aj pruských predkov :-DDDD
Ukrajinci zajali jedného pruského antifašistu, Ukrajincom vysvetľoval, že ho velitelia poslali denacifikovať Ukrajinu.
https://pbs.twimg.com/media/GGKjWUZW8AAog4m?…
Полонений орк з 1-го танкового Кантемирівського полку.
Потрапив в полон до хлопців з 25-ї бригади під Купʼянськом.
Прийшов з нацистами боротися :-DDDD
Hehehe, tá lodička bola vyrobená v Poľsku. Bola postavená v lodenici Stocznia Północna v poľskom Gdansku a spustená na vodu 30. októbra 1986.
Slovom poľská kvalita.
Starý otec sa po smrti syna dobrovoľne prihlásil do armády ... Jeho syn má dcéru, a teraz dedko bojuje za jej slobodu ...
"Syn zomrel, tak som prišiel .... čo mám doma sedieť ?" ... tieto slová toho pána idú pod kožu
Kolaps nedebatuje - on iba opisuje manuál, ktorý pravidelne dostáva z ruskej ambasády. :-DDDD
Kremeľ zase prišiel o korýtko v hodnote najmenej 500 milionov chrumkavých $$$.
,
Komenský povedal: " Kremľom platený news-front.su tolika pro hovada dobrý jest!" :-p
:-DDDD
Ukrajinské ozbrojené síly zajaly dalšího který přišel denacifikovat.
"řekli nám že jsou na Ukrajině nacisti, a že je potřeba nacismus vymýtit"
https://twitter.com/Lazikkkk/status/17571080…
:-DDDDDDDD
Odporúčame