Ukázali svetu nejakú odtrhnutú potetovanú ruku, ktorú si na miesto dopadu lietadla doniesli z najbližšej prosektúry
:-DDDD
Ukázali svetu nejakú odtrhnutú potetovanú ruku, ktorú si na miesto dopadu lietadla doniesli z najbližšej prosektúry
:-DDDD
Vidíš ty tak akurát Etelinu kefu :-DDDD
Neoslovuj ma menom tvojho syna.
A ktorí americkí prdstavitelia to povedali? Trump a jeho čvarga? A videli tí americkí prdstavitelia nejaké mrtvoly z toho lietadla? Videli tí veľké HO5NO a vedia veľkú starú belu! Však Rusko NIKOHO nepustilo k vyšetrovanie havárie!!!!!
Vyjadril som sa JEDNOZNAČNE k veci, BOHA JEHO!
Kto verí kremľu, jeho klamstvám a kŕmi sa kremeľským zhnitým senom? Iba duševne chorí ľudia alebo tí čo sa z koňom zrazili!
Fíha, ty máš web? No toto?! A aj nahlasovať budeš? Ide ti to, ide! Však si sa naučil nahlasovať už dávno, najprv za vojny na Gestape a po vojne na ŠtB :-DDDD
A tebe - starému plesnivému gardistovi - to prečo vadí? :-DDDD
Aha, kvičí tu po mne ďalší Putinov lokaj. A či Putinovo dievča pre všetko? :-DDDD
Máš pravdu, nežer to, ty do svojej hlavy usilovne tlač jedine kremeľské zhnité seno :-DDDD
Nedrístaj, už aj veveričky sa na tvojich drístoch rehocú :-DDDD
Píšeš sprostosti na objednávku kremľa z ruských manuálov alebo iba tvoja gebuľa nedokáže nič múdrejšie vypotiť? :-DDDD
Otupeli iba somári, ktorí veria kremľu.
UKÁŽ MI ICH MRTVOLY! A potom vykvikuj.
Nejaké potetované kusy rúk či nôh z dvoch-troch mrtvol ktoré ukazovali Rusi sa dajú zohnať na ktorejkoľvek prosektúre.
Keby bola z PS, tak všetci fidopozitívni diskutéri tu už unisono kvičia, že ju treba obesiť! :-DDDD
https://tvnoviny.sk/domace/clanok/421917-dus…
MOHLI ŽIŤ !!!! keby tá sviňa ožratá nebola ožratá!!!!!!!!!
Prejem ti, aby ťa nejaká ožratá sviňa zrazila! Nezaslúžiš si nič iné! Potom (možno) pochopíš!
Nadávaj si svojej starej, tej škuľavej. Viem veľmi dobre, že kandidovať ako NEKA bola taktická finta Ficovcov, aby prilákali aj protificovsky naladených voličov.
Bojuje sa všade.
??
Tých debilov to asi musí baviť, malorusov aj veľkorusov.
Nevedia, že stačí rozbiť na kašu Putinovu gebulu?
On áno. A ty?
Pekný. A farba úplne decentná.
Takže podľa teba udávať na ŠtB bolo fajn ale udávať skutočných lumpov, ktorí sú potencionálnymi zabijakmi na našich cestách je už podľa teba hanba?
V podstate je to tak ale nie celkom tak.
Apropo, prečo sa zastávaš ožrana? Keby bola zrazila tvoje dieťa, tiež by si takto vyprával?
Odporúčame