Kolaps nedebatuje - on iba opisuje manuál, ktorý pravidelne dostáva z ruskej ambasády. :-DDDD
Kolaps nedebatuje - on iba opisuje manuál, ktorý pravidelne dostáva z ruskej ambasády. :-DDDD
Kremeľ zase prišiel o korýtko v hodnote najmenej 500 milionov chrumkavých $$$.
,
Komenský povedal: " Kremľom platený news-front.su tolika pro hovada dobrý jest!" :-p
:-DDDD
Ukrajinské ozbrojené síly zajaly dalšího který přišel denacifikovat.
"řekli nám že jsou na Ukrajině nacisti, a že je potřeba nacismus vymýtit"
https://twitter.com/Lazikkkk/status/17571080…
:-DDDDDDDD
Toto je debata k článku o ruskom vraždení na Ukrajine, drž sa témy!
V TEJTO DEBATE se rem na celú tvoju Gazu. K tej sa budem vyjadrovať v debate k článku o Gaze.
Ako dokážeš klásť kvetiny na hrob Tisa, ked Tisovi gardisti pomáhali Nemcom vo vraždení a vypaľovaní slovenských dedín?
Tvoj dedo bol gardista?
Prepáč, samozrejme že mnohí starí somári uznávajú starého somára Maersheimera ako svojho pána boha :-DDDD
Toto je článok o tom ako kremeľské SVINE !!! vraždia ukrajinských civilistov. Drž sa témy, lebo témy sa nedržia iba bezmozgoví ačohentisti :-p
Mňa fascinuje, že po tom ako v roku 1849 Rusi ukázali Maďarom Világoš a potom ako v roku 1956 Rusi pozabíjali tisícky Maďarov a zranili ich vyše 20.000 sa dokáže tá vyžratá tučná sviňa Orgán napchať do Putinovho análu tak dokonale, že mu odtiaľ trčia iba špičky topánok :-DDDD
Mňa fascinuje že po tom ako v roku 1968 PONÍŽILI Rusi ČSSR, sa v Čechách či an SLoensku najde toľko debilov, ktorí by kremeľčanom ruky, nohy, ba aj ri+ˇe bozkávali :-DDDD
John Mearsheimer je celým svetom uznaný ako starý pomätený somár.
Nezúr, praskne ti žilka :-DDDD
Ked sa 6,8 milionové Srbsko vrhlo na 1,8 milionové Kosovo, to bola skúška odvahy?
Ked sa 6,8 milionové Srbsko vrhlo na 2,1 milionové Slovinsko, to bola skúška odvahy?
Ked sa 6,8 milionové Srbsko vrhlo na 3,2 milionovú Bosnu, to bola skúška odvahy?
Ked sa 6,8 milionové Srbsko vrhlo na 3,9 milionové Chorvatsko, to bola skúška odvahy?
Rheinmetall začal výstavbu nového závodu na produkciu munície. Továreň vybudujú v nemeckom meste Unterlüs.
Nový závod zvýši kapacitu nemeckého výrobcu delostreleckých nábojov a Ukrajina od neho len tento rok dostane státisíce kusov munície.
Riaditeľ Rheinmetallu Armin Papperger povedal, že Nemecko bude schopné po dokončení novej továrne vyrobiť 200-tisíc kusov delostreleckej munície ročne. Rheinmetall do projektu investoval 300 miliónov eur a očakáva vytvorenie 500 nových pracovných miest.
HAHAHAHAHAHA, ten bol dobrý, daj ešte nejaký :-DDDD
Ej bisťu, ty si tvrdý chlap, tebe sa aj pipíš tvrdo postavÝ :-DDDD
Ho v ná typu Putin netreba hľadať, už zďaleka sa prezrádzajú svojím smradom :-DDDD
Ty máš potom patentné uši! A ten patent sa volá "Vyhoď také uši na smetisko" :-DDDD
Tak, už to konečne nahlás a nerob tu zo seba na pokračovanie primitívneho pajáca, kto sa má dívať na tie tvoje infantilné príspevky krčmového drístača?
Po druhej svetovej kremeľské svine poslali do Československa "inštruktorov" z NKVD, ktorí učili české a slovenské boľševické ŠtBácke svine ako treba mučiť Husáka či obesiť Clementisa, vyhodiť z okna Jana Masaryka či popraviť partizánskeho hrdinu Žingora. :-p
Odporúčame