Keď ZZdochlo prvých 10.000 putIerovcov, myslel som že keď ch bude na cmiteroch 20.000, tak to Putin zastaví. Však v Afganistane za cca 9 rokov padlo "iba" 15.000 Rusov.
Ale ked to už bolo 100.000, tak som videl, že Putinovi je jedno, že posiela na smrť vlastných občanov ako teľce na jatky.


