Tak ako hovorím - si opakovací somár.
Tak ako hovorím - si opakovací somár.
Tak ako hovorím - si opakovací somár.
Tak ako hovorím - si opakovací somár.
qualizer, kde si vzal, že rýchlosť 10 MACH je 36 000 km/h?
Ty si asi chodil do nejakej hotentótskej školy :-DDDD
Equalizer, kde si vzal, že rýchlosť 10 MACH je 36 000 km/h?
Ty si asi chodil do nejakej hotentótskej školy :-DDDD
Tak ako hovorím - si opakovací somár.
Hm. Už je len otázka, čo s tým má Mikulec?
Ty asi patríš medzi takých inakších "mysliteľov" zvaných inteleguáni, novšak? :-DDDD
On je nejaký vysokovzdelaný učenec, dokonca vie robiť aj aplikácie na vyhľadávanie mojich príspevkov :-DDDD
Gratulácie a ovácie pre Equalizéra!!!
Dosiaľ žiadny nenašiel. :-DDDD
Aha, Equalizér už zase vyplakáva, každý mu tu ubližuje, neborákovi :-DDDD
Prišli zlí chlapci, rozkopali mu pieskové koláčiky, vzali mu formičky, vedierko a lopatku a nacikali mu do piesočku :-DDDD
kaseris sa ťa pýta, že kde si zobral že rýchlosť 10 MACH je 36 000 km/h.
Odpovedz, ty starý cimbal! :-DDDD
A si tak sprostý, že z vlastnej hlavy dem nedáš nič, všetko opakuješ po iných, Si proste opakovací somár.
Je to úbožiak, ktorý si o sebe myslí, že požral všetku múdrosť sveta :-DDDD
https://www.ta3.com/clanok/268388/svedectvo-…
https://hnonline.sk/svet/5938653-spravy-o-hl…
Na tvojej vlastnej sprostosti by si sa nemal rehotať, čo ty na to? Či?
Názory kremľobotických mamľasov si zvyknem vytlačiť na taký jemnejší papier a utieram si nimi na WC svoju ri+ˇ. Už chápeš? Áno? Tak to som rád, že si pochopil.
Aha, tento mamľas Equalizér tu tvrdil že do neho večne zabŕdam.
Ale opak je pravdou - Equalizér tu na debate DO KAŽDÉHO zabŕda a potom tu vyplakáva, že na neho každý pľuje.
Odpáľ do smradľavej pi...vnice, a vyriaď si ju, ty cicimbrus! :-DDDD
Kremľské drísty nežerem, strč si ich do pi...vnice, pod zemiaky.
Duševne chorí jedinci nechápu, že raketový mužíček z KLDR musí mať veľa rakiet, aj keby mu milion jeho občanov malo zdochnúť od hladu.
Iba duševne chorí ľudia sú zvedaví na to čo breše šialený fašistický smrad Putin,
Starý ten ZZdochliak spomína, v pekle už ho čakajú s rozkúreným kotlom.
Odporúčame