Ander musi byt riadne nasraty. Uradovat v piatok poobede, to sa mu nestava.... :-))))))))))
Ander musi byt riadne nasraty. Uradovat v piatok poobede, to sa mu nestava.... :-))))))))))
Dufam, ze Fico s Dankom neskocia na tie sorosblaboly. Nech si Ander vyzerie, co navaril.
Dostanú tak na bendžo, že ešte aj triangel zacengá. :-)))
Nakoniec, ten Gašparovič mal pravdu. Organizácia Spojených Nádorov. :-)))))
Po madarsky sa to povie nem seremed. :-))))))))
Cau, môžem ťa aj ja pozdraviť? :-)
Je neprijatelne, aby Zidnaska cez nahubkovy zakon sirila cenzuru slova slobody prejavu.
Súhlasím. Ander je dno slovenskej politiky. :-))
Ajajáj...tak toto schytal Ander rovno na solár. :-))))) A čeliadke jeho akože poradcov takoj zvlhli gate. :-)))))
Este ich zopar zostalo. Poniektori aj s titulom RSDr. :-)
Tak, tak...a co nevidiet bude 8.marec. Posielam virtualnu kyticku snezienok. :-)
Nuz, vela na vyber nemal. :-) Ale radsej robit opozicnu politiku, ako vynutene, ci nevynutene zradzat narodne zaujmy. Poradcovia sa mu nevydarili. Rovnako ako Meciarovi. :-)
Ano, aj. A zacalo to vo VPN. Legislativnymi upravami volebneho zakona z dielne Gáboar ZÁSZLÓSA, podpredsedu vtedajsej vlady pre legislativu, dnes obcana Madarska.
Uz dost dlhy cas takmer ziadna slovenska zurnalistika neexistuje. Poväcsine je to iba mas/ovo/medialna politika manipulacie.
Most, so svojim sovinizmom, nemal a nema co hladat v slovenskej vlade. Zobrat ho do koalicie bola neodpustitelna chyba Smeru.
Fufnava Lulu uz citi, ze bude mat problem. Preto tie jej tanceky. :-)
To je tiez pekny vtak. :-)))))))))))
Ved o to ide. Vyvolat celospolocensky chaos. :-)
Odporúčame