Veru tak. :-) To, co do EU odvadzame a to, co prichadza vo forme eurofondov, je asi tak fifty fifty. / statistiky mozno vyhladat na stranke min. financii SR/. Ak zaratame aj dividendy, co odchadzaju zo Slovenska cez nadnarodne firmy, sme vo vysokej strate.


