Este dobre, ze nie 14, 88 miliona eur, lebo to by bol fakt prieser. )))))))))
Este dobre, ze nie 14, 88 miliona eur, lebo to by bol fakt prieser. )))))))))
Milaskovia, bolo treba riesit priciny, nie numerologiu. Teraz je uz neskoro....
Kotleba na hrad. )))))))
Korokovci? Maju spolocne meno po manzelovi, alebo po manzelke?
...Na rohu ulice
vrah o morálce káže...
Ja si myslim, ze by o tom mal napisat nekompromisny blog aj detvanec 1brano1, alebo aspon 2brano2. :-)))))))))))
Ozaj, slniecka nase milovane...presstituti lubezni...mohol vobec chodit Kotleba na zastupitelstva BSK? Byvalo tam dost ludi. nebola to nepovolena reklama? Ci?
Ja, len aby vam z neho celkom nepreplo. Teraz, kusok pred Vianocami. :-))))))))))))
Plus k tomu v roku 2013 ukončil štúdium ekonómie na Ekonomickej fakulte Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici, kde získal titul inžinier ekonómie.
Si unaveny. Asi dnes dlho hostoval na vratnici niektorej univerzity. )))
:-)))))
Kiska zabezpecil velke gulove. Ten nevie zabezpecit ani spravne danove priznanie vo svojej firme. :-)
Ja neslopem, ako ty na ideologickom skoleni. :-)))))))))))))
Ustava SR, cl.134,
(3) Za sudcu ústavného súdu môže byť vymenovaný občan Slovenskej republiky, ktorý je voliteľný do Národnej rady Slovenskej republiky, dosiahol vek 40 rokov, má vysokoškolské právnické vzdelanie a je najmenej 15 rokov činný v právnickom povolaní. Tá istá osoba nemôže byť opakovane vymenovaná za sudcu ústavného súdu.
Este ti nie je nieco jasne, hostujuci vratnik? :-)
Dostal z BB karton cicerovej pomazanky.Musi sa revansovat. Revansista. :-))))))))))))))))
Ustava SR, cl.134,
(3) Za sudcu ústavného súdu môže byť vymenovaný občan Slovenskej republiky, ktorý je voliteľný do Národnej rady Slovenskej republiky, dosiahol vek 40 rokov, má vysokoškolské právnické vzdelanie a je najmenej 15 rokov činný v právnickom povolaní. Tá istá osoba nemôže byť opakovane vymenovaná za sudcu ústavného súdu.
Este ti nie je nieco jasne, hostujuci vratnik? :-)
Odporúčame