Mali by im odporucit zakriven/i/e uhorky. ))))
Mali by im odporucit zakriven/i/e uhorky. ))))
Tak, tak...a este k tomu, nekonecny narcis. Percenticka sa pomaly, ale isto presuvaju od SNS k LSNS. A k rovnakemu cielu od SMERu.
A potom pridu volby a "z nicoho nic" zaprsi. :-)
Ani krestan, ani Slovak. Skor submisivny trtko.
Takze sovinistov a revansistov z Hidu. Ako pekne a verejne si sa odhalil. :-) A co, Bugar ti aj suska do ucha, ze autonomio...
Kern, ako reakciu na vysledok, taha socialistov do opozicie, s cielom vyhrat v strednodobom horizonte volby.
Aj ked koaliciu s ludovcami celkom nevylucuje, v kurze je podla neho buduca koalicia Ludovci-Slobodni.
Citaj kurier.at./citaj, alebo pouzi guuuugla :-) /
A Brusel sa velmi rychlo uci.
Podla ocakavania, dostali neomarxizmom nasiaknuti socialisti na frak. Je to dôsledok ich slnieckarskej, vitacej politiky. A co nevidiet, pôjde k vode aj zeleny mulatikovec v prezidentskom urade. :-)
Ej, ale im lepi. Nitra, mila Nitra. )))))))
Napis Bencikovi. O viac sa starat nemusis. )))
ÖVP + FPÖ bude dobra koalicna volba. Aj nadej pre stredoeuropsky region. :-)
budaj Ján 10.02.1952 Domovník preverovaná osoba, agent 23214 II Bratislava zobraz stranu
Hmmm...takze ujo Stefanec si predstavuje bezpecnostne organy statu ako bandu estebakov? Ale, fuuuj. :-))))))))))))
Tento modry ujo stretaval v mladosti na ulici strkaca. A veruze hada na mysli nemam. :-))))))))))
Aj o tom bude europske jadro. O udavacstve a udavacoch.
Potopil...a naviac, velmi bezocivo zasiahol do volebnej kampane v Cechach. Kto im to len poradil??
Odporúčame