Kiskova firma dane nevratila....:-)
Kiskova firma vykazala v uctovnictve n e o o p r a v n e n e naklady, preto musela dan d o p l a t i t. :-)
Kdesi som zacul, ze budu stahovat z obehu styridsatcentovu znamku hlavy statu. Vraj, narod nevie, ktoru stranu znamky ma opluvat.
Ktovie, kolko kravat rozzuval na perone ten mamlas....))))))))
Priradovat k slovam prizivnik, terorista, dezerter, slovo solidarita je nepripustne.
Elvtars Csefalvayova to ma trochu pomylene. Ale, o tom potom....))))))))
Ej, ale ste z tych Kotlebovcov posrati, presstituti.)))))))))
Nuz, vyzera to na dalsie minusove body pre particku spoluziakov. :-)
Hehe...eurofondy su veeeelmi silne lepidlo. Ide iba o to, aby bol kazdy spokojny so svojou "tubou kanagonu". ))))
A este k tomu za lyzicku medu a brumkas ako medved.)))))))))))))
A co ten grecky trkvas spravil pre to, aby jeho rodni nenavozili do EU hufy migrantov? A co robi pre to nas eurokomisar Sefcovic? Ci?
Ak vzdame boj o kvoty a Fico stiahne chvost, o par rokov nas to caka tiez.
Bude to asi byvaly kolega najsocialnejsieho ministra. Jeden brusil, druhy sustruzil. )))))))))))
Vsetci chceme pre svoje deti a vnukov slubnu buducnost. A prave pre skusenosti s Moskvou by sme mali byt opatrni.
Odporúčame