Ale, fuuuj...:-))))))))))
Skôr by sa hodil úrad na ochranu republiky.
Mozno si aj jeho podobizen na tricko namachlil. Tak, ako to len on vie. :-))))))))))))))))))
Toto bude jeho tvorci vrchol. Asi potreboval schladit vercajch. )))))))))))))))
Aj ja som klikol na Melanku. Skoro ako Emma. ))))))))))))))
Nuz, mne to skor pripada, ze ujo prezident prekotil pohar niekde inde, ako na Sumracnej. A nenechali ho ani poutierat. :-)))))))
No, neviem....vraj, kupuje v Miami pumpu a bude capovat Kubancom gasoline. :-))))))))))))))))
A ktorýže "experti" ? Glváč? Či Galko? Alebo, nebodaj, kapitán s uslintanými výložkami? )))))))
Domov Sú Ruky, Na Ktorých Smieš Plakať - Miroslav Válek
Domov je chladná voda v zarosenom džbáne.
Domov sú ruky, položené na stole,
v nedeľnom tichu, po práci,
prázdne a čakajúce,
rozhodujúce,
jediné, ktoré vytvárajú dejiny.
Domov sú ruky na ktorých smieš plakať.
Skryjú tvoju tvár, vlhkú od potu a od sĺz.
Môžu pritúliť zachrániť a zohriať.
Ale aj priložiť prsty na hrdlo a stisnúť.
To mu nič nehovorí. Aj keď má mater Slovenku.
)))))))))))))) +++++
Uci sa Anjelicku, straznicku. ))))))))))
A plienky mu perie Cutora? )))))))))
Savcenkovu. Usetri na pilotovi. )))))))))))
A to este nepoznas Kajabu. :-))))))))))))))))))
Odporúčame