No prosim! Obuj cizmy, oblec prsiplast a hajde na huby!
P.S.: Soros hriby nechaj diviakom. )))
No prosim! Obuj cizmy, oblec prsiplast a hajde na huby!
P.S.: Soros hriby nechaj diviakom. )))
V jednej minute rovnaka myslienka. To by chcelo pripitok s koser jablckovicou. ;-)
Nuz, nejako sa to nanho vali. Asi musel za plechovym plotom niekoho riadne nasrat. ))))))
Mam pocit, ze pre teba je citanie s porozumenim tiez umenim. Neuchopitelnym. :-)
Sorosbanda skrieka. Orban ich vyzlieka donaha. A ide zima. :-))))))))
V jeden večer zobral starý indián svojho vnuka, aby mu porozprával príbeh o boji, ktorý sa odohráva v každom z nás.
Povedal mu: „Chlapče, boj, ktorý sa v nás odohráva, je ako boj medzi dvomi vlkmi.
Jeden vlk je zlý.
Je to hnev, závisť, žiarlivosť, trápenie, smútok, chamtivosť, arogancia, sebeckosť, vina, nenávisť, pocit menejcennosti, falošnosť, namyslenosť, nadradenosť a ego.
Ten druhý vlk je dobrý.
Je to radosť, pokoj, láska, nádej, vyrovnanosť, pokora, láskavosť, zhovievavosť, empatia, štedrosť, pravda, súcit a dôvera."
Vnuk o tom všetkom minútku premýšľal a potom sa opýtal svojho starého otca:
„ A ktorý vlk vyhrá?...“
Starý indián iba jednoducho odpovedal: „Ten, ktorého kŕmiš.“
Ten, kto stoji na chodniku, nemiluje republiku! TSM hybaj z toho drotoara. :-)))))))
Predavač kníh Schulz s SPD ide do opozície.
Odvolene. Prve odhady CDU/CSU 32,5%, SPD 20%, AfP 13,5%.
Netreba ani Majdan. Stacia jedny uslintane plukovnicke epolety a vlada pojde ku dnu. Nejaky Ander sa uz najde. A keby jeden....
Asi nevymrel. Skor sa premiestni ku Kotlebovi a k SMK.
Jediné, čo zavretím obchodov dosiahli príslušní parlamentní trtkovia, sú rady na hraniciach do Rakúska, vyššie tržby u našich susedov, nižšie tržby na Slovensku a nižšie odvody DPH do slovenskej štátnej kasy.
Odporúčame