Tak aj ty potrbujes skratit kucery? Alebo ste s tolle dve strany jednej mince? ))))))))))
Tak aj ty potrbujes skratit kucery? Alebo ste s tolle dve strany jednej mince? ))))))))))
Guterresov poskok. Za misu sosovice z OSN.
Tak, teraz ukaze Fico, ci ma gule. Alebo uz fici na jadrovom krmive....
LOL. Z manualu #somtu ako vystrihnute. )))))) Aj rozumies tomu, co si napisal? :-)
Nuz, iqvacik, vidim, ze ta treba opät ostrihat. Prihlas sa u svojho bacu. ))))))
Nielen pre ateistov. Aj pre veriacich mozu byt ich bigotni bratia fanatikmi. :-)
Aj taketo.... :-)
img.topky.sk/big/2027997.jpg/aktivista-vytvarnik -umelec-Lubos-Lorenz.jpg
To vzbudzovanie pocitu hanby a viny maju sorosovski slnieckari v popise prace.
V sirsom meradle to je vidiet pri vybere kontroverznych historickych tem. Priam bicovanie Slovakov a vzbudzovanie hanby a previnenia. Havranove nechutne vypady voci Hurbanovi, ci Sturovi. Demonizovanie Hlinku...etc. Tato ich pracovna metoda sa nazyva ideologizacia dejin.
:-))))
Takze, odstranovanie nazorov diskutujucich, ich blokovanie, nasadzovanie trolov #somtu, to je koser. Teba cenzura netrapi. Teba trapi boj proti nej.)))))) Bravo, Milan! )))))))))
Moj tip... Pre Fica to dobre nevyzera. A jeho volic? Pomaly sa pobera o dom dalej. Rovnako Dankov.
Jeden z Marianov sa ujme. )))))))
Uz sa pripravuje urad spolocnej prokuratury EU. S ucastou zastupcu SR.
Odporúčame