Nestrácať empatiu, ale ani rozum
Hlavne si treba zistit podstatne fakty.
Ktovie, či jastrabi vo vláde už teraz nepresadia zvýšenie výdavkov na obranu nad 2 %, v prospech ktorého horlí Ivan Mikloš, ....
Sudruzka si zjavne dokazala zistit len to, kto horli za navysenie vydavkov na obranu, ale uz nedokazala zistit, preco tie vvydavky treba navysit. Slovenska armada ma sice 32 tankov T-72, ale tie su v takom stave, v akom ich vyrobili pred 30timi rokmi a vacsina z nich nepojazdna (ri prehliadke v 2019 boli schopni predstavit len par kusov). Cesi maju tiez T-72 ale modernizovane s novymi motormi a zamreiavacimi systemami. Lietadla mame MIGy, ktore ma servisovat krajina, ktora nas dala na zoznam nepriatelskych krajin. A zatial co Cesi maju uz Vybochove Pandury, Slovensko ma len stary srot este zo sociku.