To iste? takze tiez vyse tisic zadrzanych demonstrantov kazdy vikend? A 15 rokov sa "sirenie nepriatelskej propagandy"?
To iste? takze tiez vyse tisic zadrzanych demonstrantov kazdy vikend? A 15 rokov sa "sirenie nepriatelskej propagandy"?
Hovoris o tom, co sa deje v Rusku, vsak ano? Tam sa v praxi odohrava Oceania z knihy G. Orwella.
Tazko pochopit argumenty oponenta, ak siri hoaxy.
Podla vyskumu "Starci na netu" Centra prevence rizikové virtuální komunikace Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci: "Nejaktivnějšími šiřiteli e-mailového spamu, ať již pravdivého či nepravdivého, jsou senioři ve věku od 65 let. S přibývajícím věkem uživatelé šíří spam podstatně více než uživatelé mladší. Spam zahrnuje jak pravdivé zprávy, tak i hoaxy a dezinformace.
V řadě případů si senioři informace, které sami šíří, vůbec neověří, důvěřují autoritě, která jim e-mail poslala, například jejich přátelé, kamarádi, spolužáci, kolegové. Starší uživatele internetu lze snadno ovlivnit a ti potom aktivně ovlivňují své přátele a známé prostřednictvím spamu.
Konzumovať treba menej tukov a sústrediť sa prevažne na tie rastlinné. Je potrebné konzumovať dostatok komplexných sacharidov, zabezpečiť dostatok zeleniny, lebo vláknina z nej je mimoriadne dôležitá pre črevný mikrobióm seniora.
Pre teba odporucanie Centra zdravia a vyzivy: Konzumovať treba menej tukov a sústrediť sa prevažne na tie rastlinné. Je potrebné konzumovať dostatok komplexných sacharidov, zabezpečiť dostatok zeleniny, lebo vláknina z nej je mimoriadne dôležitá pre črevný mikrobióm seniora.
Takze by si nemal zufat ale tesit sa, ze budes mat dobry crevny mikrobiom.
Cena za energie, ktoru by si u mna platil, bude ta ista, ktoru budes platit v svojom pribytku. Takze nerozumiem, preco by si chcel sa chodit niekam inam zohrievat a varit.
Niekto bude kurit na 22°C a niekto na 16°C, podla toho ako si kto zatepli byt/dom a pripadne vyuzije alternativy. Netreba zufat: sprchovanie v studenej vode prispieva k otuzovaniu organizmu a konzumacia surovej zeleninovej stravy umozni vyuzit vitaminy, ktore sa varenim nicia.
Ked chybaju vecne argumenty, ostavaju len invektivy, dokumentujuce mentalny svet ich producentov.
Z tvojho prispevku je zrejme, ze o vysledkoch satelitneho merania unikov metanu v poslednych 3 rokoch nemas ani paru.
Urcite nie. Ale ktore ine staty v Europe uskutocnili v tomto storoci vojensku agresiu? Rusi ju maju pomaly uz na dennom poriadku.
Ja len konstatujem fakty. Vidim, ze sa hlasis a aj mentalne patris k tej druhej casti.
To by platilo len ak by pri doprave plynovodom neboli ziadne uniky. A pri opravach a udrzbe plynovodov sa vypusta plyn z plynovodu dokonca umyselne. V Rusku, USA, Turmenistanu, Kazachstanu boli za posledne tri roky uniky zaznamenane castejsie nez napr. v Saudskej Arabii.
Ale ved nikto nehovori o okamzitom uplnom vypnuti plynu. Len o vacsom setreni. Aj toho sa bojis?
Co sa tyka mojich VS, tak uz asi 10x som tu vysvetloval, ze som nikdy nepovedal, ze mam dve zahranicne VS. Tupi diskuteri, a najma profesionalni udavaci, si to nie a nie zapamatat. Su v tom vysvetleni nejake slova, ktorym nerozumies?
Le Figaro tie informacie overilo? A ako konkretne to overili?
Tak preco je okolo mozneho vypnuria taky povyk? Kto sa ho teda boji?
Profesionalny udavac a fanaticky obhajca zverstiev Putinovej zapadoazijskej hordy sa ozval.
Co su to doveryhodne zdroje? Le Figaro nic nepise o bombardovani civilistov v ukrajinskych mestach?
Ja hovorim o krvavej stope ruskeho plynu, ktora je zjavna a neoddiskutovatelna. Co sa tyka uhlikovej stopy, rusky plyn ju ma mensiu?
Odporúčame