Keby zil Feri baci, vysvetlil by, ze podobnost je najma v tom, ze aj v 68om a po nom tocila propaganda o kontrarevolucii podporovanej Americanmi presne tak ako teraz tocis ty o Majdanu. Rozdiel je v ale tom, ze ak si chcel vtedy z republiky odist, mohol si dostat sofistikovane alebo "vcielku" doprostred cela alebo elektrosok, zatial co ak by si chcel nebodaj odist teraz, tak dostanes na cestu len "manualne" kopanec do zadnej casti tela.


