To ani nemozem, pretoze laviciari boty nenosia. Len bagance.
To ani nemozem, pretoze laviciari boty nenosia. Len bagance.
Reagujem na tvojho mentalneho sputnika, ktory sa pyta, kolko knih prelozili autorovi komentara. Ked nevies sledovat vlakno alebo nechapes vyznam pisaneho textu, daj si o dve davky antabusu navyse, mozno ti to pomoze vyliecit tvoju chronicku zavislost.
Aj Hitlerovi prelozili knihu, dokonca do viacerych jazykov, teda podla tvojej logiky je to znakom uspesnosti.
Opat si nazorne ukazal, ze ak chybaju vecne argumenty, nastupuju invektivy. U teba je navyse nedostatok vecnych argumentov chronicky.
V tejto "analyze" nieco chyba.
Okrem vratenia ceny ci vyznamenania existuje totiz este moznost vyjadrit svoj postoj neprevzatim resp. odmietnutim. Tak ako to urobil syn Viery Spinarovej, ked jej in memoriam navrhol Milos Zeman udelit ceske statne vyznamenie, s nasledujucim odovodnenim: "Kdyby byla máma naživu, sama by odmítla jít. Obzvláště od pana prezidenta Zemana by státní vyznamenání určitě nepřevzala:"
Vyvoj udalosti dal Viere Spinarovej in memoriam na 100% za pravdu.
Co sa tyka Jarka Nohavicu, je nesporne, ze bol velmi blizko tam, kde sa "rozdaval" talent, a rovnako velmi daleko odtial, kde sa "rozdaval" charakter.
To nemoze vediet nikto. Vyraz "kultivovaný a rešpektovaný ľavičiar" je totiz oymoron. Priam citankovy priklad.
Vojna na Ukrajine sa predlzuje najma preto, ze sa nepodarilo najst a skorumpovat dostatocny pocet obyvatelov, ktori by umoznili rychle nastolenie kolaborantskej vlady. Na Slovensku by ten problem nevznikol, pretoze je tu nadmerne vela ludi v tzv. nizsich spolocenskych triedach, ktori sa v minulosti preukazatelne dali skorumpovat hygienicko-socialnymi balickami a poukazkami zadarmo, teraz obhajuju a bagatelizuju zverstva ruskych agresorov, a v pripade ruskej agresie na Slovensko by vdaka tymto obcanom bola kolaborantska vlada nainstalovana hned druhy den.
Treba vyuzit kaźdu prilezitost, ako tuto rusku piatu kolonu v podobe tzv. nizsich spolocenskych tried nahradit niekym, kto nebude v ustrety ruskym okupantom rolovat cerveny koberec.
Nizsia spolocenska trieda sa spolahlivo pozna podla toho, ze sice vie ako tak scitat a odcitat, ale nechape vyznam slov a v dosledku toho scita a odcita od buka do buka.
Krasnym prikladom je mechanicke scitanie jednorazoveho prispevku a doplnkovej ochrany vyplacanej po dobu 6 mesiacov.
1. Ak by si si s porozumenim precital clanok, zistil by si, ze tie nizsie spolocenske triedy nie su moje ale pise o nich autorka clanku.
2. Ako vies ze ti, ktorych si videl pomahat, su z nizsich spolocenskych tried?
3. V sociologickom priueskume volici vladnych stran (s vynimkou Sme rodina) vyjadrili vyse 92-94% podporu prijimania utecencov z Ukrajiny, u volicov opozicnych stran (najma Smer a Republika) bola podpora len okolo 70%. Tieto dve strany maju najvyssi podiel volicov so zakladnym a nizsim strednym vzdelanim, ktori su nemajetni a tvoria nizsiu spolocensku triedu, o ktorej pise autorka.
Ak by si autorka dala namahu a pozrela sociologicke prieskumy, zistila by, ze v tych tzv. nizsich spolocenskych triedach na Slovensku je nadmerne vela obhajcov agresie Ruska na Ukrajine a naopak malo tych, ktori suhlasia s pomocou utecencom.
Odpovedz aj dvahrat, najma na tuo otazku: Vies, ktory narod, resp. skupina narodov vyprodukovala v Europe v poslednych 40 rokov najvacsie zverstva? A tiez nam v ramci svojej odpovedi mozes prezradit, ktore su to tie "mnohe azijske krajiny" co predbiehaju tie zapadne a ako konkretne to predbiehanie merias?
Ja ze som to dal vymazat? Ved to by som bol sam proti sebe, pretoze tie prispevky jasne ukazovali, ako si tupa japonska gejsa myli pojmy s dojmami a svoje predstavy vydava za fakty.
Kde ich obhajujem? Ja hovorim o unose statu oligarchami a kamaratmi domacej a zahranicnej mafie za byvalej vlady, co ty vydavas za obhajobu sucasnej vlady. Nie je ti trapne takto hlupo prekrucat?
Plagaty nie su dokazy, ze to bolo dohodnute a zincenovane a uz vobec na nich nie je napisane kym a s kym to bolo zincenovane. Takze si nemyl pojmy s dojmami KUCHYNSKA HUS!
Vydavas svoje dojmy za fakty. Este raz a pomaly: chapes vyzman slova zinscenovany? V linke sa opisuju udalosti, ale nie su tam ziadne dokazy, ze by boli vopred dohodnute.
To je co za novy termin "sebaurcenim vymedzene hranice"? V ktorom dokumente medzinarodneho prava su definovane?
Ukazal si nazorne mentalny svet obhajcu zverstiev, ktore pacha zapadoazijska horda na Ukrajine. Potrebujes si ventilovat frustraciu zo svojho spackanejho zivota, ale za ten si mozes sam.
O paranoidnom sialencovi v Kremli ako pricine vojny vedia vsetci, ktori neziju v Orwellowom doublethinku.
Ako a s kym konkretne bol ten utek vopred dohodnuty a kym bol zinscenovany? Chapes vobec vyznam slova "zinscenovany"?
Odporúčame