Predpokladam, ze ovce z Ficovho stada sa boja, ze tie kauzy pridu na sudy. Tento predpoklad je opravneny hysterickym ihlusujucim vreskotom o manipulacii vysetrovania. Je to pochopitelne, pretoze doteraz sa akekolvek "vysetrovania" manipulovali systemom "skutok sa nestal" za hlasneho potlesku ovci z Ficovho stada.


