USA a jehoi nohsledi, teda aj Fico dostal na frak. Stale melies svoje. Ja pripominam, , ako Fico robil Americanom a NATO mopslika a navysoval pocty vojakov. To vam Ficoidom treba neustale pripominat, pretoze vy si pamatate len, co robili Kiska a Truban pred 20 rokmi ale ako Fico pred 10 rokmi liezol pred Amricanmi a NATO poplazom vpred si nie a nie spomenut.
A vidim, ze moje vzdelanie mi neprestavas zavidiet, ale je to pochopitelne, kedze vdaka nemu na rozdiel od teba nemusim cakat na hygienicko-socialny balicek.


